Ljubljana Turu

1. Gün - İstanbul - Ljubljana

Sabah 05:00 da Atatürk hava alanında buluşmanın ardından bilet ve chek-in işlemlerimizi yaptırıyoruz ve  06:55 te Ljublijana'ya  uçuyoruz . 08: 15 te Ljublijana ya inişimizin ardından panaromik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, eski meydan, tarihi çeşme ve halk meydanı görülecek yerler arasındadır. Panormik şehir turumuzun ardından Otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak  doğa harikası Bled Gölü turu düzenliyoruz. Tur fiyati kişi başı 60 eurodur , öğle yemeği fiyata dahildir , yerel tatlardan oluşan bir menü servis edilmektedir.


2. Gün - Portoroj Plajı - Piran tuz madeni- Piran Şehir Turu

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz içn ekstra olarka Portoroj - Piran Turu düzenliyoruz. 08:00 da hotelden ayrılarak Portoroja doğru hareket ediyoruz, yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğun ardından Slovenyanın adriyatik kıyısında yer alan plajları ile ünlü Portoroja varıyoruz,plaja varışımızın ardından deniz keyf için saat 15:00 a kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Portoroj dan ayrılarak Pirana doğru hareket ediyoruz. portorj da ilk gezi noktamız tarihi tuz müzesi olacaktır, Tuz müzesi gezimizin ardından  Panoramik şehir turumuzu yapıyoruz ve yerel lezzetleri tatmak için sahilde ki restaurantlarda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Piran dan ayrılıp Ljubljana da yer alan otelimize dönüyoruz. Kişi başı tur fiyatı 60 eurodur.


3. Gün - Maribor - Eski Şarap Evi - Maribor kalesi - Eski şehri meydanı - Ulusal Müze

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak maribor turu düzenliyoruz. yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından maribora varıyoruz,Drava nehri kenarına kurulmuş olan maribor kentine varışımızın ardından ilk olarak maribor kalesini geziyoruz. Kale gezimizin ardından sırası ile old town meydanı , ulusal müze , eski şarap evi görülecek yerler arasındandır. turumuzun ardından Drava nehri kenarında serbest zaman veriyoruz, serbest zaman esnasında nehir kenarında yer alan cafe - restaurantlarda yerel lezzetleri tadabilirsiniz , Serbest zaman sonrası marbirodan ayrılarak Ljubljana da ki otelimize dönüyoruz. Ekstra tur fiyatı kişi başı 60 eurodur.


4. Gün - Ljubljana - İstanbul

Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından saat 11: 00 da odalarımızı boşaltıp valizlerimiz lobby ye indiriyoruz. Saat 17:00 a kadar şehirde vereceğimiz serbest zamanın ardında hava alanına transferimizi gerçekleştiriyoruz, THY 20:10 uçağı ile Ljubljana dan ayrılarak istanbula hareket ediyoruz. 

Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile ...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Uçak Bileti

Belirtilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama

Panoramik şehir turları

Profesyonel rehberlik hizmeti

 Paket Tur sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ekstra turlar

Yurt dışı seyahat sigortası

schengen vize ücreti

Programda belirtilenlerin haricinde ki müze ören yeri girişleri.

 


İstanbul - Ljubljana

Sabah 05:00 da Atatürk hava alanında buluşmanın ardından bilet ve chek-in işlemlerimizi yaptırıyoruz ve  06:55 te Ljublijana'ya  uçuyoruz . 08: 15 te Ljublijana ya inişimizin ardından panaromik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, eski meydan, tarihi çeşme ve halk meydanı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuzun ardından Otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak  doğa harikası Bled Gölü turu düzenliyoruz.

Tur fiyati kişi başı 60 eurodur , öğle yemeği fiyata dahildir , yerel tatlardan oluşan bir menü servis edilmektedir.


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim