Şirketlere Özel | Ecc Tur | 0850 533 1 333

Ecc Turizm & Organizasyon siz firmanızın işini kolaylaştırabilmek için sunduğu başlıca hizmetler ;

MICE

Dönem Toplantıları , Bayi Toplantıları,Lansman Toplantıları, Road Show'lar , Eğitim Toplantıları,Özel Yurt Dışı Organizasyonları, Fuar Aktiviteleri, Açılışlar, Özel Gün ve Gece Organizasyonları, Ürün Lansman ve Tanıtım toplantıları,Motivasyon Organizasyonları ve Açık Alan Organizasyonları.

Organizasyonda Verdiğimiz Hizmetler

- Slogan ve Konsept Çalışmaları 
- Dekor, sahne,stand vb malzemelerin tasarımları ve üretimleri
- Matbaa malzemeleri tasarımları ve üretimleri
- Sahne showları tasarlamak ve uygulamak
- Produksiyon Çalışmaları
- Ulaşım Hizmetleri ( Uçak Bileti , Havalimanı Transferi ve Karayolu Transferleri)
- Teknik Organizasyonlar
- Sanatçı ve Konuşmacı ayarlaması
- Sosyal Aktiviteler ( İndoor ve Outdoor Aktiviteleri)

KONAKLAMA HİZMETLERİ 

Yurt İçi Oteller: Türkiye’de 1000’den fazla anlaşmalı otellerimizle iş seyahatlerinizi zaman kaybetmeden planlıyoruz. Şirketinize özel, yıl boyu geçerli otel fiyatları ile sene içindeki fiyat dalgalanmalarından etkilenmeden seyahat giderlerinizi öngörerek bütçenizi belirleme fırsatı sunuyoruz.

Yurt Dışı Oteller: Dünyanın önde gelen online tedarikçilikleriyle entegre sistemlerimizle ihtiyacınıza en uygun otel ve oda taleplerinizi dünya çapında 300000’den fazla otel seçeneğiyle hızla ve kolaylıkla sunuyor

ULAŞIM HİZMETLERİ

500'ün üzerinde havayolu seçeneği ile çeşitli ücret sınıfları arasından seyahat politikanıza en uygun uçuşları, kara ve deniz yolu seçenekleriyle de en uygun alternatifleri sizlere sunuyoruz.

Araç̧ kiralama ve transfer taleplerinizde yerel ve dünya çapında birçok tedarikçi ile çalışarak farklı alternatiflerle taleplerinize en hızlı şekilde cevap veriyoruz.

VİZE ve SEYAHAT SİGORTASI

Vize departmanımız sayesinde tüm konsolosluklardan vize taleplerinizi Ecc Tur aracılığı ile yaptırabilirsiniz. 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Haftanın 7 günü hizmet veren çağrı merkezimiz ve şirketinize özel danışmanlarımız sayesinde sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm görüşmelerin kaydedildiği çağrı merkezimizle güvenliğiniz en üst seviyede tutulmaktadır.

Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!