Ecc Tur Bansko Kayak Turları
Sonuçları Filtrele
Tur Türleri
Seyahat Türleri
Kalkış Noktaları

Bansko Kayak Turları

İçin Toplam 0 Tur Bulduk 0 sonuçtan 10 tanesi gösteriliyor.
Popülerliğe Göre
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan

Uygun Fiyatlı Bansko Kayak Turları

Bulgaristan sınırındaki Bansko, kış tatili severler için eşsiz güzellikte bir destinasyondur. Bulgaristan'ın başkenti Sofya'ya 150 km uzaklıktaki Bansko bölgesi, özellikle son yıllarda yurt dışı erken rezervasyon tur tercihleri ​​arasında ilk sırada yer almaktadır. Pirin Dağları'nın eteklerine konumlanan Bansko kasabasında farklı zorluk derecelerine sahip kayak pistleri bulunmaktadır. Mavi, kırmızı ve siyah olarak ayrılan pistlerin toplam uzunluğu yaklaşık 70 kilometredir. Muhteşem pırıltılara sahip eşsiz doğa manzarası ile Bansko adeta Bulgaristan’ın incisidir.

1985 yılında düzenlenen ilk kayak şampiyonası ile dünyanın dikkatini çeken Bansko Kayak Merkezi, kış turizmi açısından Avrupa'nın en önemli kayak merkezlerinden biridir. 2011'de Kadınlar Dünya Kayak Şampiyonası'na ve 2013'te Erkekler Dünya Kayak Şampiyonası'na ev sahipliği yapan Bansko, dünya standartlarında pistleriyle göz dolduruyor. Başta Rus ve İngiliz turistlerin tercihi olan bu şirin kayak merkezi, kayak tutkunlarının aşırı kalabalıklaşmadan ve cazibesini kaybetmeden deneyimleyebilecekleri bir cennet adeta.

Sömestr Dönemi Bansko Kayak Turları

Yoğun çalışma temposundan bunalmış ve yorucu şehir hayatının dayanılmaz hale geldiğini düşünüyorsanız, çıkacağınız bir ara tatil enerjinizi tazelemenize yardımcı olabilir! Bulgaristan'daki en popüler turlardan biri olan Bansko Kayak Turu, ara tatilinizin tadını çıkarmak için aile dostu bir fırsat sunuyor.

Tüm aileniz ile birlikte keyif dolu bir kayak tatilini en uygun fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız, Sömestr Dönemi Bansko Kayak Turları fırsatları Ecc Tur’da sizleri bekliyor! Bulgaristan’ın görkemli dağlarında hem kayağa hem de eğlenceye doyacağınız bu kış tatili için Ecc Tur’un sizlere sunmuş olduğu erken rezervasyon dönemi fırsatlarını incelemeyi ve yerinizi önceden ayırtmayı unutmayın!

Bansko Yılbaşı Turu

Bansko, Bulgaristan'ın en turistik yerleşim bölgelerinden biri olarak kabul edilmekle birlikte, eşsiz doğa manzaraları, kentin mimarisi ve kış sporları merkezleri ile en değerli tatil yerlerinden biridir. Eğer işiniz nedeniyle sömestr gibi uzun bir tatil yapmanın bir yolunu bulamıyorsanız, Bansko Yılbaşı Turu kısa bir Yılbaşı tatili geçirmek isteyenler için harika bir yoldur. En ucuz Bansko turlarından biri olan Bansko Yılbaşı Turu, konuklara kış sporları ve dağ turlarının keyfini çıkarma imkanı sunmaktadır.

Bansko’ya Ne Zaman Gidilir?

Eşsiz bir kayak deneyimi sunan Bansko, kayak meraklıları için oldukça popüler bir kasabadır. İklimi ve kültürel yapısı nedeniyle Bansko'ya gitmek isteyenler için en uygun dönem diye bir şey yoktur. Harika bir kış tatili ve kayak macerası arayanlar, kış aylarında Bansko'ya bir gezi planlayabilir ve muhteşem anılar biriktirebilirler. Kış mevsiminin dışında yaz aylarında da sıklıkla ziyaret alan Bansko’da, özellikle yaz turizmine hareket katan festivaller ve şenlikler oldukça fazla ilgi görmektedir. Temmuz ve Eylül aylarında Bansko, turizm sektörünün en yoğun geçtiği dönemleri yaşamaktadır. Aralık ve Mart aylarında ise şehir, soğuk havayı seven ve kış sporlarıyla ilgilenen turistleri kendine çekmektedir.

Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!