Bursa Otelleri > Osmangazi Otelleri > Çekirge Otelleri
Erta Soyak Thermal Bursa
  • Merkeze Uzaklık
  • Plaj
  • Ortalama Sıcaklık
  • Tatiliniz Güvende
  • Müşteri Memnuniyeti

ERTA SOYAK THERMAL BURSA YA HOŞGELDİNİZ   Diliyoruz ki, gönül gözü açık olarak seyahat eden misafirlerimiz, Thermal Otelimizden  unutulmayacak anılarla ayrılsın   Erta Soyak Thermal  Bursa , sunduğu konfor ve kolaylık kadar, harika konumuyla  modern şehrin ortasında,Uludağ yamaçlarında yer almaktadır.   Tarihî Bursa'dan sadece dört  kilometre uzaklıkta olan Erta Soyak Thermal , Bursa'nın... Devamı

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
Tesis Bilgileri
Otel Özellikleri
Harita
Yorumlar
Genel Bilgi

ERTA SOYAK THERMAL BURSA YA HOŞGELDİNİZ
 
Diliyoruz ki, gönül gözü açık olarak seyahat eden misafirlerimiz,
Thermal Otelimizden  unutulmayacak anılarla ayrılsın
 
Erta Soyak Thermal  Bursa , sunduğu konfor ve kolaylık kadar, harika konumuyla  modern şehrin ortasında,Uludağ yamaçlarında yer almaktadır.
 
Tarihî Bursa'dan sadece dört  kilometre uzaklıkta olan Erta Soyak Thermal , Bursa'nın en iyi restoranları ve eğlence mekânlarına da çok yakın. Bunun yanı sıra otel, şehri ünlü yapan etkileyici doğal güzelliklerle çevrili bir bölgede yer alıyor. Bursa'da ister iş seyahati ister tatil amaçlı bulunan misafirlere yönelik tasarlanan Erta Soyak Thermal Otel; geniş ve konforlu odalarıyla  üstün hizmet anlayışıyla huzurlu bir konaklama vadediyor.
 
Tam hizmet sunan otelimizde; sauna, ve Jakuzinin dahil olduğu spa dahil olmak üzere sakinleştiren ve rahatlatan olanaklar mevcuttur.

Konsept

Konspet  

Oda Kahvaltı

HARİTA
YORUMLAR
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!