Otelleri > Otelleri > Otelleri

Tuna Termal Resort & Spa


Termal Suyun Başkenti Afyonkarahisar Olanaklar Eşliğinde Yenilenip Tazelenme İmkanı Sunan Tuna termal, Frigya Medeniyeti’nin Beşiğindeki Termal Suyu İle Tarihten Bu Yana Var Olmuş Gazlıgöl Mevkiinde Yer Alıyor. Afyonkarahisar’da Kaplıca Tatili Yapmak İsteyen Misafirlerin Sıklıkla Tercih Ettiği Tesis, 6 Blok, 48 Daire, 288 Odadan Oluşan Bu Tesiste Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası, Kar Çeşmesi, &Cc... Devamı

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
Öne Çıkan Özellikler

Sonbahar Oteli

Ara Tatil Dönemi

Balayı Oteli

Erken Rezervasyon

Sömestr Oteli
Tesis Bilgileri
Otel Özellikleri
Harita
Yorumlar
Genel Bilgi

Termal Suyun Başkenti Afyonkarahisar Olanaklar Eşliğinde Yenilenip Tazelenme İmkanı Sunan Tuna termal, Frigya Medeniyeti’nin Beşiğindeki Termal Suyu İle Tarihten Bu Yana Var Olmuş Gazlıgöl Mevkiinde Yer Alıyor.

Afyonkarahisar’da Kaplıca Tatili Yapmak İsteyen Misafirlerin Sıklıkla Tercih Ettiği Tesis, 6 Blok, 48 Daire, 288 Odadan Oluşan Bu Tesiste Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası, Kar Çeşmesi, Çamur Banyosu Gibi İmkanlardan Yararlanabilir, Gazlı Gölün Nadir Bulunan Termal Suyundan Faydalanabilirsiniz. Odalarımız çocuklar da dahil maximum 4 kişiliktir.

Ayrıca Tesisin Güzel Bir Bahçesi Var Ve Misafirler Bu Bahçede Yürüyüş Yaparak Keyifli Zaman Geçirebilir. Ailece Tatil Yapmaya Uygun Bir Ortam Sunan Tesis, Tüm Misafirlerine Ev Rahatlığında Konaklama Deneyimi Sunuyor.

Konsept Bilgileri

Yarım Pansiyon: Dâhil Öğünler; Kahvaltı, Coffee Break, Akşam Yemeği, dâhil Hizmetler, Havuz ve Hamam Girişi. Giriş günü Coffee Break ile başlar. Akşam yemeği ile devam eder. Sabah Kahvaltı ile biter. Konaklama süresince bu öğünlerden ücretsiz faydalanabilir. Öğünler sırasında masalardaki su, kahvaltı ve Coffee Break sırasındaki çay ve kahve ücretsizdir. Diğer saatlerde İçeceklerden ücretli faydalanabilir. Havuz ve hamamdan ücretsiz faydalanabilir. Odalarda Mutfak Malzemesi ve yemek malzemesi yoktur. Balkonlarda ki barbeküler dekor amaçlıdır.

Kahvaltı Dâhil: Dâhil Öğünler, Kahvaltı, dâhil Hizmetler, Havuz ve Hamam Girişi. Sadece sabah Kahvaltı ile dâhildir. Konaklama süresince bu öğünden ücretsiz faydalanabilir. Öğün sırasında masalardaki su, kahvaltı çay ve kahve ücretsizdir. Diğer saatlerde İçeceklerden ücretli faydalanabilir. Havuz ve hamamdan ücretsiz faydalanabilir. Odalarda Mutfak Malzemesi ve yemek malzemesi yoktur. Balkonlarda ki barbeküler dekor amaçlıdır.

Sadece Oda: Sadece konaklama yapabilir. Tüm hizmetler ekstra ücretlidir. Odalarda Mutfak Malzemesi ve yemek malzemesi yoktur. Balkonlarda ki barbeküler dekor amaçlıdır.

Kahvaltı: 08:00 - 10:00
Öğle Ara Öğün & Coffee Break: 14:30 - 15:30
Akşam Yemeği: 19:00 - 21:00

Restaurant Lobi 10:30 - 22:30 Çay
Han Restaurant 08:30 - 10:30 Makine meyve suları,çay,su,makine kahveleri
Han Restaurant 14:30 - 15:30 çay, su, makine kahveleri
Han Restaurant 19:30 - 21:30 Su , Premix gazlı içecekler

Tesis Hizmetleri

Ücretsiz Otel Hizmetleri: Kablosuz İnternet; oda ve genel alanlar 
Ücretli Otel Hizmetleri: Faks, telefon, fotokopi, çamaşırhane, oda servisi, havaalanı transferi , miniclup
Ücretsiz Spor Hizmetleri: çocuk etkinlikleri, futbol sahası, basketbol sahası
Ücretsiz Animasyonlar: Canlı müzik, folklör gösterimi ve diğer animasyon gösterileri

Spa

Ücretli Spa Hizmetleri: Masajlar, kese ve köpük, cilt ve yüz bakımları, berber, VIP Aile banyoları, çamur uygulaması, fizik tedavi, hacamat uygulamaları, tuz odası
Ücretsiz Spa Hizmetleri: Türk hamamı, sauna, buhar odası, Açık/kapalı yüzme havuzu, Aqua park 
Havlu Depozitolu havlu kartıyla SPA'dan sağlanır.

Konum Bilgileri

Afyonkarahisar Şehir Merkezi: 20 Km
Zafer Havalimanı 40 Km
Otogar 18 Km
Tren Garı 25 Km
Gazlıgöl Merkez 2 Km
Alıveriş Ve Yerleşim Yerleri 2 Km

HARİTA
Öne Çıkan Özellikler

  • Sonbahar Oteli
  • Ara Tatil Dönemi
  • Balayı Oteli
  • Erken Rezervasyon
  • Sömestr Oteli
  • Balayı Oteli
  • Termal tesis

YORUMLAR
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!