Kuşadası Didim Bodrum Turu

1. Gün - İzmir – Şirince – Efes – Meryem Ana Evi

Sabah İzmirde buluşmanın ardından Şirinceye doğru hareket ediyoruz . Zeytinlikler arasında devam eden yol  bizi şirin bir Rum Köyü, eski adı ‘’Çirkince’’ olan Şirince’ye ulaştırıyor. Şirinceye varışımızın ardından köy kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Şirince’de bölgenin en nefis şaraplarının bulunduğu Şarap Evi / Şarap Müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra köyde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilmek için ve alışveriş yapabilmek için serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrası  Babül Dağı’nın eteklerinde bulunan Hristiyan inanışına göre Meryem Ana’nın yaşadığı ve öldüğü ev olarakkabul edilen ve aynı zamanda Hristiyanların Hac Merkezi de olan Meryem Ana’nın Evi’ni geziyoruz. Meryemana gezimizi de tamamladıktan sonra Efes Antik Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. İlk çağlara ait tümüyle mermerden yapılmış ilk kenti ve ihtişamı ile dünyaca ünlü Antik şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimize başlıyoruz. Şimdiye kadar yapılan kazılar sonucunda sadece %10’luk bölümü ortaya çıkarılan Efes Antik kentinde rehberimizin anlatımları eşliğinde ( Efes harabeleri, Agora, Arcadiane Caddesi, Antik Tiyatro, Yamaç Evler, Odeon, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Hamamlar, Ticaret Agorası, Parlemento Binası, Mozaikli Kaldırım, Celcus Kütüphanesi ) gezilerimizi tamamladıktan sonra otobüsümüze binerek  akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

Akşam Dileyen Misafirlerimiz için

Flora Suit  Hotel vb.


2. Gün - Kuşadası – Didim – Bodrum

Sabah otelden alacağımız kahvaltının ardından  Didime doğru yola çıkıyoruz. Burada Apollon ve Medusa Tapınağını ardından da dünyanın ilk planlı şehri olan Milet Antik Kentini geziyoruz. Gezimizin ardından Türkiyenin en meşhur plajlarından biri olan Altın kumda  yüzme molası ve serbest zaman. Yüzme molasından sonra Bodrumda ki otelimize hareket ediyoruz.

Golden beach hotel bodrum


3. Gün - Bodrum Tekne Turu veya Otelde serbest zaman

Dileyen misafirlerimiz için tam gün Yemekli  tekne turu ,

Sabah 9 da otelden hareket ile limana gidiyor ve  bodrumun masmavi denizinde keyifli bir gün geçirmek için yola çıkıyoruz. Tam gün denizin keyfini çıkardıktan sonra . otelimize dönüyoruz.

Tam gün yemekli tekne turu : 70 TL

Golden beach hotel bodrum


4. Gün - Kos Turu

Sabah otelde ki kahvaltının ardından rehberimizin vereceği saatte lobby de buluşarak Turgutreis marinaya doğru hareket ediyoruz. Vize işlemlerininin tamamlanmasının ardından Feribot ile Kos adına geçiş yapıyoruz. Adaya varşımızın ardından Hipokrat ağacı önünde hatıra fotoğrafımızı çekiyor sonrasında deniz keyfi ve alışveriş için serbest  zaman veriyoruz. Gezimizin tamamlanmasın ardından  limanda buluşuyor ve bodruma geri dönüyoruz.

Kos Adası Turu : Kişi başı 35 Euro ( Gidiş geliş feribot bileti – yurt dışı seyahat sigortası – rehberlik hizmeti fiyata dahildir. Paket fiyattır –bölünemez )


5. Gün - Bodrum Kalesi- Zeki müren evi – Bodrum müzesi – havalimanı dönüş transferi.

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi aracımıza yerleştirip otelden ayrılıyor  ve bodrum gezimize başlıyoruz. Bodrumda kale,müze, zeki müren evi gezilerimizi tamamladıktan sonra uçak saatine kadar serbest zaman veriyoruz,  serbest zaman sonrası rehberimizin vereceği saatte buluşarak dönüş için hava alanına gidiyoruz.


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim