Kavala ve Thassos Adası Turu

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

22:00 Kadıköy evlendirme dairesi , 22:30 Mecidiye köy , 23:00 incirli Ömür Plaza Önünden Hareket ile

Kavala ve Thassos adası turu yolculuğumuza başlıyoruz. 


2. Gün - Kavala Şehir Turu ve Deniz Keyfi

Gece geç satlerde İpsala sınır kapısına geliyor ve gümrük işlemlerimizi yaptırıyoruz. Gümrük işlemleri sonrası sabah kahvaltısı için Kavala ya doğru hareket ediyoruz sabah erken saatlerce varacağımız Kavala’da kahvaltımızı alıyor ve sonrasında rehberimiz eşliğinde kavala şehrini geziyoruz, kavala gezimiz sırasında kavala su kemeri , kavala kale içi , kavala lı Mehmet ali paşa evi gezilerimizi yapıp sonrasında deniz keyfi için plaja gidiyoruz . saat 17:00 a kadar sürecek olan deniz keyfimizin ardından Kavala da bulunan otelimize geçiyoruz ( yoğun dönemlerde otel bölgelerinde değişiklik yaşanabilir ).

Taverna Gecesi

Dileyen misafirlerimiz için Akşama Taverna gecesi , Kavala sahilde yer alan anlaşmalı restaurantımızda , denüz ürünlerinden oluşan fix menü 2 adet alkollü veya alkolsüz içecek, ulaşım ve sınırsız eğlence .

Kişi başı 35 Euro


3. Gün - Thassos adası deniz keyfi

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından kavala dan ayrılıyor ve thassosa gıtmek ıcın keramoti limanına doğru yol alıyoruz. Feribot ile yapacağımız 30-35 dk. Yolculuğun ardından Thasos adasına varıyor ve adanın ilk yerleşim yeri olan panagia köyüne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Panagia köyüne geldiğimizde rehberimizden Panagia kilisesi , tarihi zeytin yağı fabrikası , kuzu çevirme ve adanın yöresel tatları hakkında bilgi alıyoruz. Panagia köyü gezimizin ardından Thassos adasının en güzel plajlarından biri olan La scala Beach e gidiyoruz ve deniz keyfi için 17:00 a kadar serbest zaman veriyoruz. Plajda öğle yemeği için restuarant ,  modern wc , soyunma kabinleri localar mevcuttur.  Deniz keyfinin ardından 17:45 feribotu ile Thassos adasından ayrılıp istanbula doğru dönüşe geçiyoruz. İstanbula varışımızın ardından misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalışıyoruz.

 

Fiyata Dahil Hizmetler

Lüks araçlar ile ulaşım

Araç içi soğuk sıcak, tatlı tuzlu ikramlar

Profesyonel rehberlik hizmeti

Seçilen otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

Feribot ve sınır geçiş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vize ücreti ( 120 euro )

Yurt dışı seyahat sigortası ( 15 euro )

Öğle ve akşam yemekleri ,

İlk gün sabah kahvaltısı

Mola yerlerinde yapılan kişisel harcamalar

Plajlarda yapılan harcamalar

Rehber –şoför bahşişleri ( isteğe bağlıdır )


Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim