Denizli Otelleri > Pamukkale Otelleri > Kale Otelleri
Lycus River Thermal Hotel
  • Merkeze Uzaklık
  • Plaj
  • Ortalama Sıcaklık
  • Tatiliniz Güvende
  • Müşteri Memnuniyeti

Lycus RiverThermal Hotel; Pamukkale Karahayıt mevkiinde 275 oda ve 570 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Tesisin açık ve kapalı alanlara sahip restoranı ve 4 adet barı misafirlerine birçok lezzet alternatifi sunmaktadır. SPA merkezinde hamamlar, sauna, masaj imkanları ve kür uygulamaları ile rahatlayabilirsiniz. Tesiste bulunan açık yüzme havuzu, açık/kapalı termal havuz, jakuzi/kapalı... Devamı

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
Tesis Bilgileri
Otel Özellikleri
Harita
Yorumlar
GENEL BİLGİ

Lycus RiverThermal Hotel; Pamukkale Karahayıt mevkiinde 275 oda ve 570 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Tesisin açık ve kapalı alanlara sahip restoranı ve 4 adet barı misafirlerine birçok lezzet alternatifi sunmaktadır. SPA merkezinde hamamlar, sauna, masaj imkanları ve kür uygulamaları ile rahatlayabilirsiniz. Tesiste bulunan açık yüzme havuzu, açık/kapalı termal havuz, jakuzi/kapalı havuzda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

HAVUZ ÖZELLİKLERİ

Açık yüzme havuzu, açık/kapalı termal havuz, jakuzi/kapalı havuz bulunmaktadır.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

SPA merkezinde hamamlar, sauna, masaj imkanları ve kür uygulamaları ile rahatlayabilirsiniz. Tesiste bulunan açık yüzme havuzu, açık/kapalı termal havuz, jakuzi/kapalı havuzda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ HİZMETLER

Fitness Merkezi – Jakuzi – Türk Hamamı – Basketbol – Bilardo – Voleybol – WI-FI – Safebox 

KONUM BİLGİLERİ

Denizli Şehir merkezine 30 km. mesafedir.
Denizli Çardak Havaalanına 80 km. mesafedir.

HARİTA
YORUMLAR
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!