SÖMESTİR TATİLİ

( Tesis)
sonuçtan tanesi gösteriliyor.
Popülerliğe Göre
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
Ecc Tur SÖMESTİR TATİLİ
Sonuçları Filtrele

Sömestir Tatili En Uygun Fiyatlarla Ecc Tur'da!

Çocuklarının uzun süredir beklediği yarıyıl tatilini unutulmaz anılarla süslemek isteyen ebeveynler için Ecc Tur, sunmuş olduğu avantajlarla tatilinizi oldukça hesaplı hale getirmenize olanak sağlıyor!

Yoğun eğitim temposuna ara veren çocuklar ve ebeveynler, bu dinlendirici aradan en iyi şekilde yararlanmak istemektedir. Dolayısıyla yarıyıl tatili için planlamalara, yarıyıl tatili başlamadan önce başlamak yer bulma endişesini ortadan kaldıracağı gibi erken rezervasyon fırsatlarını yakalamanıza da olanak sağlayacaktır.

Sömestir demek aile zamanı demektir. Sevdikleriniz ile birlikte bu tatlı ara tatilde turlara katılarak yeni şehirler keşfedebilir, kar tatiline çıkarak kartpostal görüntüsünü andıran karların keyfini çıkarabilir ya da dilerseniz şehrin kalabalığından uzak lokasyonları tercih ederek doğa ile başbaşa huzur verici anları yakalayabilirsiniz.

Sömestir Otelleri Fiyatları

Yarıyıl tatilini sömestir otelleri ile geçirmek isteyen konuklar için Ecc Tur pek çok özel avantaj  sunmaktadır. Sömestir otelleri kategorimiz sayesinde misafirlerimize fiyat avantajlarından yararlanma ve daha ucuza tatil yapma imkanı sunmaktayız. Gerek doğru rehberliğimiz, gerek uygun fiyatlarımız gerekse ödeme kolaylıklarımız ile her tatilinizde sizlerle beraberiz.

Sömestir otelleri fiyatları tercih ettiğiniz bölgeye ve sunmuş olduğu hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Çok konseptli bir otelin fiyatları ile daha az içeriğe sahip bir otelin fiyatları paralellik göstermemektedir. Bir otelden tam olarak nasıl bir hizmet istediğinize karar vererek seçeneklerinizi oldukça daraltabilirsiniz. Böylelikle çıkmak istediğiniz tatili detaylandırmanız ve önceliklerinizi belirlemeniz karar verme aşamasında sizlere oldukça kolaylıklar sağlayacak ve bütçenize en uygun oteli seçmek sizler için daha kolay olacaktır. 

Sömestir otelleri genel itibariyle aile dostu oteller de oldukları için çocuklarınız için oldukça uygun kampanyalar sunmaktadır. Örneğin 0-12 yaş çocuk ücretsiz fırsatlarını yakalamanız sömestir otelleri ile pek muhtemeldir. Sizlerin en uygun dönemde en uygun fiyatlarla konaklamanıza yardımcı olabilmemiz için bizlerle irtibat kurmayı unutmayın! 

Eğitim hayatının ikinci dönemi başlamadan önce adeta bir ihtiyaç molası olan sömestir tatilinde Ecc Tur’da herkesi mutlu etmenin bir yolu mutlaka mevcut! Gelin ara tatilinizi Ecc Tur ailesi olarak en güzel şekilde değerlendirelim.

Popüler Sömestir Tatil Bölgeleri

Harika bir fiyata oldukça hesaplı bir yarıyıl tatili arayan misafirler için indirimler ve kampanya dönemleri Ecc Tur’da her zaman mevcuttur! Dilerseniz kar yağdığında ilk akla gelen Uludağ, Erciyes, Ilgaz, Kartepe gibi bölgeleri gezerek kış tatilinizin keyfini çıkarabilir, dilerseniz doğa ile iç içe olmayı tercih ederek Bolu, Balıkesir, Kapadokya gibi masalsı şehirleri tercih edebilirsiniz.

Tabii ki sömestir tatili denilince akıllara yalnızca kar, kayak veya doğa gelmiyor! Sahil şehirlerinden Antalya, İzmir, Bodrum gibi şehirleri tercih ederek kış döneminde dahi güneşin tadını çıkarabilirsiniz! 

Ailenizle birlikte huzur bulabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz spa otelleri de harika bir ara tatili vaat ediyor. Sömestir tatili sayesinde ziyaret edilebilecek Afyonkarahisar, Bursa, Ankara termal otelleri kaplıca ve termal banyolar açısından oldukça karlı olduğu için aileler tarafından çok sık tercih edilmektedir.

Çocuklarınız ile geçireceğiniz her anın oldukça kıymetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle anılarınıza güzellikler katabilmek adına Ecc Tur ailesi olarak bir tatilde değil her tatilde sizlerin yanınızdayız!

 

Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!