Bulgaristan Sunny Beach Turu 3 Gece

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

05:00 Kadıköy evlendirme dairesi

05:30 Mecidiyeköy Migros Önü(Eski Ali Sami Yen Stadıkarşısı),

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü

Belirlenen noktalardan hareket ile yaklaşık 3 saat süren  yolculuk ardından Kırklareli-Dereköy Sınır Kapısında Varıyoruz  Ardından Pasaport Ve Gümrük İşlemlerimizi Bitiriyor ve  Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Bulgaristana girişimizin ardından sunny beach doğru yolculuğumuza devam ediyor öğleye doğru sunny beach e varıyoruz. Otelimiz müsait ise önce otelimize girip sonra deniz keyfine başlıyoruz, otelimzi müsait değilse direk denizi keyfini çıkarmaya başlıyor ve sonrasında otele giriş yapıyoruz. Akşam Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Bulgar Meyhane Turuna Katılabilirler. (35€) Turumuzun ArdındanOtelimize Geri Dönüş Yapıyoruz.


2. Gün - Sunny beach deniz keyfi ve ekstra nessebar turu

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltının Ardından Dileyen Misafirlerimiz İle Birlikte Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan (20 €) 3000 Yıldan Yaşlı Nessebar Yarım Adasına Ulaşmamızın Ardından Eskiden yel değirmenleri ile ün yapmış ada ya  girişte tarihi değirmen  bizleri karşılayacak ve hemen ardında yer alan şehir surları turumuza başlangıç noktasını oluşturacak.Nessebar, 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesine girmiş, Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi (İ.S.6 y.y), St. Stephan Yeni Metropoliten Kilisesi (İ.S 11 y.y) ve Pantokrator Kilisesi (13-14.y.y) adanın tarihi dokusunu oluşturmaktadır. 18-19.y.y. Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evleri göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Tur bitimi ile birlikte misafirlerimizin adayı daha yakından tanımak ve özellikle deniz ürünleriyle ün yapmış kaliteli sahil restoranlarında bulgar mutfağıyla tanışabilir ve meşhur dondurmalarından deneyebilirler. Nesebarturumuzun Ardından Sunny Beach Bulunan Otelimize Geri Dönüş ve geceleme otelimizde


3. Gün - Varna balçık ve botanik bahçesi

Kahvaltımızın ardından Dileyen Misafirlerimiz  İçin Ekstra Düzenlenecek Olan Varna Ve Balçık Botanik Bahçesi Turumuza Katılabilirler (30 €) Tur Esnasında Varna İçerisinde Panoramik  Şehir Turumuzu Tamamlayıp Ardından Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Varna turumuz  sonrasında Sunny Beach Otelimize Geri Dönüş Ve Deniz Plaj Keyfine Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz.


4. Gün - istanbula dönüş

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltının Ardından İstanbula Doğru Yolculuğumuza Başlıyoruz İstanbul’a Varışımızın Ardından Misafirlerimizin Alındıkları Noktalara Bırakılmasının Ardından Turumuzu Bitiriyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüx ve Konforlu Otobüsler ile Gidiş Dönüş Ulaşım

3 Gece Seçilen Kategoride Konaklama

Tüm Panoramik Şehir Turları

Türkçe Rehberlik Hizmetleri

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahattarihinden önce bankalara ödeme yapılması

Bulgaristan vize ücreti ve hizmet bedeli 120 € (Çok Girişli SHENGEN vizesi tavsiye edilir ve Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim