Galeri

Tüm Fotoğraf ve Videolar

Yurt İçi Tur > Otobüs ile gidiş dönüş > İstanbul Kalkışlı

Bozcaada Ayvalık Assos Turu

Tur Programı
Genel Bilgiler
Fiyatlar

1. Gün - İStanbul'dan Hareket

Hareket Noktaları ve saatleri 

23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi 

00:01 Mecidiyeköy Eski alisamiyen karşısı

00:30 İncirli Ömür plaza önü 

01:00 Beylikdüzü marmara park avm önü

Not : silivri ve sonrasında tura dahil olmak için lütfen rezervasyon esnasında bilgi veriniz

 

2. Gün - İstanbul - Bozcaada

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi almamızın ardından Geyikli limanına doğru yola çıkıyoruz. Sabaha saatlerinde yol üzerinde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ( ekstra ) yolumuza devam ediyoruz. Geyikli iskelesinden yaya olarak bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuktan sonra ulaşacağımız Bozcaada’daki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Burada manzaralar eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası eski Rum Mahallesi ve eski Türk mahallesinin ara sokaklarında dolaşırken eski Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Bozcaada sokaklarında dolaşırken adanın yerel lezzetlerinden Kavala kurabiyesi, Damla sakızlı kurabiye, Damak çatlatan, Badem lokumu ve adaya özgü reçellerini tatma fırsatı buluyoruz. Tabiki Bozcaada denince ilk akla gelen ve ada topraklarının 1/3 ünü kaplayan üzüm bağlarından elde edilen şarapları yudumlamak ve alış veriş yapmak için şarap atölyelerine gidiyoruz. Adanın eski sokaklarındaki yürüyüş turumuzu bitirdikten sonra rehberimiz tarafından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz iskelenin oradan hareket eden minibüsler ile adanın Ayazma plajına gidebilirler. (EKSTRA). Verilen serbest zamanın ardından bu şirin Ege adasından ayrılmak için tekrar feribot iskelesinde buluşup Geyikli’ye doğru hareket ediyoruz Akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizde


ÖNEMLİ NOT:Bozcaada İçerisine Otobüs Geçişi Yasak Olduğu İçin Aracımız Bizleri Geyikli’ De Bırakacaktır. Mevsimsel Yoğunluktan Dolayı Otobüs Gibi Turistik Araçların Adaya Geçişi Yasak Olduğundan Dileyen Misafirlerimiz Kendi İmkanları İle Adayı Minibüsler Eşliğinde Gezebilirler. Ayazma Plajı'na Gitmek İçin İskeleden Kalkan Dolmuşları Kullanabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ayvalık Tekne Turu Esnasında Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Konaklama: Lambada Otel, Adramis Termal Otel, Ergin Otel, Grand Milano Otel Vb.

3. Gün - Ayvalık – Tekne turu – Cunda adası

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılıyor ve gezimize sarımsak taşından yapılmış evleri ve sokakları meşhur ayvalık ile başlıyoruz.  Çınarlı camii saatli cami ve Taksiyarhis kilisesi gezilerimizi yaptıktan sonra ayvalık limana gelip tekne turumuzu katılıyoruz. Tam gün sürecek tekne turumuzda ayvalık adaları ve koylarında yüzme molaları vererek denizin keyfini çıkarıyoruz . ( öğle yemeği tekne de ekstra olarak alınacaktır ). Tekne Turumuzun ardından Cunda adasına geçiyoruz , Türkiyenin en popüler gezi noktalarından biri olan cunda adasında taş kahvede oturup kahvenizi yudumlayabilir, adaya özel dondurma çeşitlerinin tadına bakabilir veya sevdiklerinize hediyelik eşya alabilirsiniz. Cunda gezimizin ardından  otelimize  geçiyoruz , Gece yapılacak eğlence- bar turu için lütfen rehberimizden bilgi alınız.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde ve Açık Büfe Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Teknede ekstra olarak alınacaktır 

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Lambada Otel, Adramis Termal Otel, Ergin Otel, Grand Milano Otel Vb.

4. Gün - Adatepe Zeus altarı Assos Behramkale – Kadırga koyu yüzme molası- İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından valizlerimizide alarak otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık 1 saat yolculuğun ardından zeus altarına ulaşıyor ve tepeden muhteşem Edremit körfezi manzarasını fotağraflıyoruz. Fotoğraf molası sonrası adatepe köyüne geçiyor ve köy sokaklarını dolaşıyoruz. Köy gezimizin ardından  köy kahvesinde mola veriyoruz. Adatepe gezimizi tamamladıktan sonra Behramkaleye doğru yola çıkıyoruz , Behramkale – Assos’u rehberimizn eşliğinde dolaştıktan sonra kadırkga koyunda yüzme molası veriyoruz. ( dileyen misafirlerimiz bu süre zarfında Assos limanda yer alan restaurantlarda vakıt geçirebilirler ) Yüzme molamızın ardından Assos dan ayrılarak istanbula doğru dönüşe geçiyoruz , misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakara vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks araçlar ile ulaşım

Araç  içi ikram  ( sadece kapalı bardak şeklinde su ikramı yapılmaktadır )

Belirtilen otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama

Profesyonel  rehberlik hizmeti

Tekne Turu

Programda belirtilen tüm çevre gezileri

Zorunlu yurt içi seyahat sigortası

Fiyata  Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm öğle yemekleri

Akşam yemeğinde alınan içecekler

Otelde ve mola yerlerinde yapılan kişisel harcamalar

Müze ören yeri giriş ücretleri

Rehber ve kaptan bahşişleri

 

Önemli bilgiler 

Otobüslermizde koltuk sözü verilmez ve yerleştrimeler rezervasyon sırasına göre yapılır . Alınan önlemler gereği birbirlerini tanımayan 2 yolcu yanyana oturtulmaz . Otobüslerimizn günlük olarak temizlenmesi ve hijyen kurallarına uygun hale getirilmesi araç personeli tarafından sağlanacaktır. Araç içierisinde yiyecek tüketmek yasaktır. Sadece kapalı bardak su ikramı araç personeli tarafından yapılacaktır.

Program içeriği aynı kalmak kaydı ile rehberimiz gerekli gördüğü taktirde tur programı sıralamasında değişklik yapabilir. yoğunluk ve hava koşulları gereği yapılamayan gezilerden acentamız sorumlu tutulamaz.

FİYATLAR

Dönem

Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!