Konaklama Tarihinizi Seçiniz

Otel Bilgisi

Tesis Çanakkale mevkiinde konumlanmıştır.

Otel Özellikleri

Kazdağı Alacarte Restaurant
Kazdağı Termal Otel Alacarte restaurant aynı anda 170 kişiye hizmet verebilmektedir. Ulusal ve uluslararası çeşitli yarışmalarda ödüllere sahip deneyimli şeflerimiz ile Türk ve Dünya mutfağından lezzetli deneyimler sizleri Kazdağı Termal Otel 'de bekliyor. Özenle hazırlanan çeşit çeşit kahvaltılar sizi gün içinde yapacağınız aktivitelere hazırlarken, akşam yemeğindeki özel salatalar ve yemeklerle gün içindeki yorgunluğunuzu alacak şekilde düşünülmektedir. Maharetli ellerden dökülen bu lezzetlerin tadına bakarken, karşınızdaki müthiş doğa güzelliklerini ve yeşilin her tonunu inceleme fırsatı bulacaksınız.

Türk Hamamı
Geçmişten günümüze nesiller boyu ulaşan en güzel geleneklerimizden biri Türk Hamamı’dır. Kazdağı Termal Otel, bu çok hoş ve anlamlı geleneğimizi yaşatmak ve yeni kuşakların da tanımasını sağlamak için “sultanlara lâyık” bir ortam hazırladı. Klâsik Türk Mimarîsi’nden esinlenilerek tasarlanan Kazdağı Termal Otel Geleneksel Türk Hamamı, geniş ve ferah ortamı, göbek taşı ve sımsıcak atmosferi ile geçmişten günümüze çizgiler taşıyor Kazdağı Termal Otel, özlediğiniz hamam sefasını Geleneksel Türk Hamamı’nın yanı sıra sauna ve buhar banyosuyla birlikte sunuyor.

Konsept

TESİS YARIM PANSİYON HİZMETİ VERMEKTEDİR

Oda Özellikleri

Standart Oda
Kazdağı Termal Otel 'de, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak , ferah ve şık dekora edilmiş odalarımızın huzur dolu atmosferini ve üstün beklentilerini karşılayan özellikleriyle beş yıldızlı otel konforunu hissedeceksiniz.

Kazdağı Termal Otel, standart Odalarımız; 1 Çift kişilik çekyat, 1 Tek kişilik çekyat, Makyaj masası, LCD Tv & Tv masası, Sehpa, Gardırop, Jakuzi (standart odalarımızın bazılarında küvet mevcuttur.), Saç kurutma makinesi, Oturma sehpası, 2 ad.Tahtasandalye, Makyaj masası sandalyesi, Güvenlik kasası, Minibar bulundurur

Yakın Merkezler

Çanakkale 69 Km
İstanbul 400 Km
İzmir 223 Km
Bursa 217 Km

Konum Bilgisi

Kazdağı Termal Otel'e İstanbul ve İzmir'den alternatif yol seçeneklerini kullanarak aracınızla ulaşabilirsiniz.
Ulaşım konusunda yardım ihtiyacınız olrusa, 0.286.445 48 48 veya 0.546.445 48 48 numaralı telefonlardan resepsiyon sorumlulularımıza ulaşın.

Video Galerileri


Fotoğraf Galerileri

Konum

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim