Halkidiki Turu 3 Gece

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

Hareket Noktaları

Kadıköy Evlendirme Dairesi : 21:00

Mecdiyeköy Migros Önü : 21:30 

İncirli Ömür plaza Önü 22:00 

Beylikdüzü Marmara Park Avm Önü : 22:30 

Belirtilen noktalardan hareket ile Halkidiki Turumuza başlıyoruz


2. Gün - Kavala - Halkidiki

Tüm yolcularımızın alınmasının ardından Tekirdağ malkara yolunu takip ederek ipsala sınır kapısına varıyoruz. Türk tarafında ki gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest bölgeye giriş yapıyor ve free shop ta alış veriş için serebst zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Yunan gümrüğüne gidiyor ve pasaport işlemlerimizi tamamlıyor ve Yunanistana giriş yapıyoruz. Yunanistanda ki ilk gezi noktamız Kavala . Kavala ya varışımızın ardından kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. ( rehberlerimiz sizlere nerede kahvaltı alacağınız konusunda yardımcı olacaktır). Kahvaltı sonrası Kavala şehir turumuzu yapıyoruz. şehir turumuzda kavala kalesi , kavala lı mehmet ali paşa evi ve tarihi sokakları görebilrsiniz. Kavala gezimiz sonrasında Halkidiki ye doğru gidiyoruz ve otelimize giriş yapıyoruz ( otel girş saati 14:00 dır  , erken gidilmesi halinde misafirlerimiz denizin keyfini çıkarmaya erkenden başlayabilir sonrasında diledikleri vakitte otele giriş yapabilirler ) 

Akşam yapılacak aktiviteler hakkında lütfen rehberimizden bilgi alınız.


3. Gün - Halkidiki ve Tekne Turu

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün deniz keyfi için serbest zaman , Dileyen Misafirlerimiz için ise Tam gün sürecek tekne turu gezisi.

Tekne Turu Detayları 

 Sabah Sarti’den teknemizle Halkidiki’nin kuzey adasına yola çıkıyoruz. İlk durakta Portokali masmavi sularında yüzme keyfindeyiz!  Sırada adaya varmadan öncedeki küçük eşek adaları adındaki suların tadına bakabilirsiniz.  Feribot iskelesi olan Amuliani adasına 1buçuk saat gezip güzelliklerini keşfedebilirsiniz ve Karadağ körfezinin sularında yüzerken unutulmaz hatıralar beraberinizde götürmek üzere sizleri tekrar otellerinize uğurluyoruz.

Tekne Turu Fiyatı 60 Euro 

ulaşım - tam gün tekne turu ve öğle yemeği fiyata dahildir.

 

 

 


4. Gün - Selanik şehir Turu ve Taverna Gecesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün deniz kum ve güneş için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile de ekstra olarak selanik şehir turu ve taverna gecesi turu yapıyoruz.

15:30 da otelden hareket ile selaniğe doğru yola çıkıyoruz.yaklaşık 45 dakıkalık yolculugun ardında selanik e varıyoruz ve gezimize Atatürk ün evi ile başlıyoruz atatürk evi ziyaretimiz sonrasında , beyaz kule ye dogru yola cıkıyoruz . Beyaz kule de aracımızdan inip yürüyüş turumuza başlıyoruz. Yürüyüş turumuzda sıras ile ; beyaz kule kordon aristo caddesi ni geziyor ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında rehberimizin vereceği saatte bulaşarak tavernaya gidiyoruz.  gece yarısına kadar devam eğlencenin ardından halkidiki de ki otelimize dönüyoruz.

Selanik şehir turuve taverna gecesi : Kişi başı 50 euro  

Ulaşım, rehberlik, , şehir turu ve akşam yemeği , 2 içki dahil. ( deniz ürünleri ağırlıklı menuler servis edilmektedir. deniz ürünleri sevmeyenler için alternatıf yemekler mevcuttur.


5. Gün - Halkidiki - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman . Turumzun son günü olduğu için 12 den önce odalarımızı boşaltıyor ve valizlerimizi araca bırakıyoruz. Valizlerimizi yerleştirdikten sonra Halkidiki plajlarında denizin keyfini çıkarıyoruz. deniz kum güneş keyfi sonrasında 16:00 da aracımza binerek istanbula doğru dönüşe geçiyoruz. İstanbula varaışımızın ardından misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak edalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

Lüks araçlar ile ulaşım 

belirtilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama

rehberlik hizmeti 

araç içi ikramlar

otellerdeki şehir vergileri

zorunlu seyahat sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vize himeti 

schengen seyahat sigortası (15 euro dur , acentamız dan yaptırılabilir ) 

ekstra turlar 

kişisel harcamalar 

plajlarda yapılan harcamalar 

belirtilen menuler harıcı alınan ekstralar 

rehber ve şöför bahşişleri ( kişi başı 5 eurodur ve isteğe bağlıdır ) 


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim