DoubleTree by Hilton Eskişehir Termal Wellness Spa

Konaklama Tarihinizi Seçiniz

Genel Bilgi

Şehrin gürültüsünden uzak lokasyonu ile DoubleTree by Hilton Eskişehir Termal Wellness & Spa toplam 610 m2’lik toplantı alanı ve ek olarak toplam 150 m2’lik fuayesi ile bölgedeki en büyük konferans ve toplantı alanlarından birine sahiptir. Şık ve modern dizayn edilmiş 3’ü Suit Oda, 6’sı Teraslı Deluxe ve 84’ü Deluxe Oda olmak üzere toplam 93 oda ile sizlere konforlu bir konaklama hizmeti sağlamaktayız.
 
2018 yılında yapılan Doubletree By Hilton Eskişehir Termal Wellness Spa Eskişehir, Odunpazarı bölgesinde bulunmaktadır. Tesis herşey dahil ve oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
 
Tesisin kapalı havuzu bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor hizmetlerini kullanabilirsiniz.
 
 

Konsept Bilgileri

Oda + Kahvaltı Konsept
Oda kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
 
Herşey Dahil̇ Konsept
Açık büfe olarak servis edilen sabah-öğle ve akşam yemekleri, saat 10:00-23:00 arasında açık olarak servis edilen tüm alkollü-alkolsüz içecekler ile akşam üstü servis edilecek patisserie ikramları dahil.
 
Ücretli hizmetler: Şişeli içecekler , yabancı içecekler , taze sıkılmış meyve suları , Türk kahvesi.
 
Sabah Kahvaltısı 06:30-10:30
Geç Kahvaltı       10:30-11:00
Öğle Yemeği       12:30-14:00
Patisserie İkramı 16:30-17:30
Akşam Yemeği    19:30-21:00

Gün boyu alınacak açık olarak servis edilen alkollü-alkolsüz içecekler ücretsizdir. Türk hamamı, sauna, kapalı yüzme havuzu, tuz odası, kar çeşmesi kullanımları her şey dahil konseptimize dahildir.
 
         

Otel Hizmetleri

Ücretsiz hizmetler: Otopark (açık-kapalı), genel alanlarda kablosuz internet, emanet kasa, uyandırma servisi
 
Ücretli hizmetler: Çamaşırhane, toplantı salonu bulunmaktadır.
 
           
 

Spa & Wellness

Konuklarımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek olan, 500 m2’ lik alana sahip DoubleTree by Hilton Eskişehir Termal Wellness & Spa, fitness merkezi, kapalı termal yüzme havuzu, türk hamamı, sauna, tuz odası, kar çeşmesi, uzak doğu masaj ve terapileri ile kil terapi, termal bitki kürlerinden oluşan sağlık kulübü ve profesyonel sağlık ekibi ile bedeninizin ve zihninizin tazeleneceği sağlık hizmetlerini bulabilirsiniz.

Avrupa Birliği standartlarında *500 m2’ lik alana ‘da faaliyet veren SPA ‘da:

3 adet Termal Sulu özel terapi odaları,

Sauna, Tuz Odası, Kar Çeşmesi,

3 Adet Kil Terapi ve masaj odaları, dinlenme alanları, soyunma odaları,

24 saat hizmet veren Fitness merkezi

372 m2 alanda 84 m2 Termal sulu Kapalı Yüzme Havuzu,

235 m2 alanda Termal Sulu 2 adet Türk Hamamı,

Ozon Sauna , Bay ve Bayan Kuaför bulunmaktadır.

SPA ünitelerimiz; 
10:00-22:00 arasında, fitness center 24 saat hizmetinizdedir
.

Kızılinler 2006 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile  Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. 38˚C sıcaklığa sahip, Hidrojeolojik  etütleri yapılan Tesisimize tahsis edilmiş K-3 kuyusundaki Termal su; PH değeri 7,36 olup nötr karektere yakındır. Hakim katyon NA ike, hakim anyon HCO3 tır. Kızılinler Termal suyu NA(HCO3) lı sudur. Su bikarbonatlı ve sülfatlıdır. 

16.01.2007 tarihli T.C SAĞLIK BAKANLIĞI Temel sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü' nün Tıbbi Değerlendirme Raporuna göre: Kızılilner Termal suyu; Romatizmal hastalıkların, Kronik Bel ağrısı, Eklem hastalıkları, Yumuşak doku hastalıkları, nörolojik rahatsızlıklarda, rehabilitasyon amacı ile stres bozukluğu ve spor yaralanmalarında tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

 

          

 

Konum Bilgileri

DoubleTree by Hilton Eskişehir Termal Wellness & Spa, şehir merkezi ve tren istasyonuna otobüsle sadece 10 dakika mesafede konumlandırılmış olup; Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı'na (AOE) ise sadece 15 dakika uzaklıktadır.

  Adres: Orhangazi, Kütahya Yolu no 308-a, 26160 Odunpazarı/Eskişehir

  Telefon0850 533 1338

Konum

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim