Galeri

Tüm Fotoğraf ve Videolar

Yurt İçi Tur > Otobüs ile gidiş dönüş > İstanbul Kalkışlı

Dağ Konaklamalı Uludağ Turu 3 Gece (Ski Pass Dahil)

Tur Programı
Genel Bilgiler
Fiyatlar

Dağ Konaklamalı Uludağ Turu

          3 Gece 4 Gün

Tam Pansiyon Konaklama 

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

Hareket Saatleri

03:30 : Beylikdüzü Migros Önü

04:00 : İncirli Ömür Plaza 

04:30 : Mecidiyeköy Doğtaş Önü

05:00 : Kadıköy Evlendirme Dairesi

05:15 : Kartal Köprüsü

05:40 : Çayırova Mc Donald's

Belirtilen noktalardan hareket ile uludağ kayak turumuza başlıyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğun ardından uludağ kayak merkezine ulaşıyoruz. İlk olarak rehberimizden uludağ kayak merkezi ve pistlerden hakkında bilgi alıyoruz ve kayak malzemelerimizi kıralıyoruz. ( Rehberimizden indirimli kayak malzemeleri ve sucuk ekmek hakkında bilgi alabilirsiniz ) 

Kayak malzemelernin kıralanmasının ardından kayak keyfine başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz gün boyu kayak keyfini doyasıya yaşayabilir, dileyen misafirlerimiz ise uludağ zirvesinde cafelede zaman geçirebilir veya uludağın eşsiz güzelliklerinde fotoğraf kareleri yakalayabilirler.

Önemli Not 

Kervansaray Uludağ paketi satın alan misafirlerimiz skipass dahil paketten faydalanacak olup sadece Kervasnaray Liftini Ücretsiz Kullanacaktır.

Erta Soyak Uludağ ve Lizbonia Otel paketi satın alan misafirlerimiz için ücretsiz skipass kullanımı yapılmayacaktır.

Ücretsiz Kervansaray Uludağ Paketi satın alan misafirlerimiz skipass kullanımıno otel giriş saati olan 14:00'dan otel çıkış saati olan 12:00'a kadar ücretsiz kullanılacaktır.

2. Gün - Uludağ'da Kayak Keyfine Devam

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından tam gün kayak keyfi , alternatif aktivite olarak , kar motoru , kızak , teleferik ile Bursa turu gibi alternatifleri deneyebilirsiniz, öğle yemeği ve akşam yemği otellerimizde açık büfe olarak servis edilmektedir, kayak merkezinde indirimli kayak ekipmanları ve sucuk ekmek keyfi için rehberimizden bilgi alabilirsiniz.

3. Gün - Uludağ'da Kayak Keyfine Devam

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından tam gün kayak keyfi , alternatif aktivite olarak , kar motoru , kızak , teleferik ile bursa turu gibi alternatifleri deneyebilirsiniz, öğle yemeği ve akşam yemği otellerimizde açık büfe olarak servis edilmektedir, kayak merkezinde ındırımlı kayak ekıpmanları ve sucuk ekmek keyfi için rehberımizden bilgi alabilirsiniz.

4. Gün - Uludağ'da Kayak Keyfi ve İstanbul'a dönüş

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kayak için serbest zaman veriyoruz. Dağda kaymayı bilmeyenler için kızak ve kar safari turu alternatifleri mevcuttur. Dileyen misafirlerimiz zirvelerde yer alan Restaurant'lara teleferik ile çıkabilir ve şömine başında sıcak şarap keyfi yapabilirler. Uludağ'dan dönüş saatimiz 16:00- 16:30 arasıdır, pistlerin durumuna göre rehberimiz bilgi verecektir.

Uludağda yapılacak alternatif aktiviteler:

 • Kar motoru
 • Kar safari turu  yaklaşık 1 saat sürmektedir grup başında rehber-eğitmen bulunmaktadır. Tura başlamadan önce sıcak içecek ikramları eşliğinde kar safari hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Kızak
 • Sıcak şarap keyfi ( fahri otelin önünde yer alan teleferiği kullanarak zirvede ki Restaurant'a çıkabilir, şömine başında sıcak şarap  keyfi yapabilirsiniz. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetl

 • Lüks araçlar ile ulaşım 
 • Seçilen otellerde 2 gece tam pansiyon konaklama ( 3 sabah - 3 öğlen - 3 akşam yemeği dahil )
 • Rehberlik hizmeti
 • Milli park giriş ücretleri 
 • Araç içi ikramlar 
 • Yurt içi seyahat sigortası ( paket tur sigorta poliçesi ) 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yemeklerde alınan içecekler
 • İlk gün kahvaltı 
 • Kayak ekipmanları kirası
 • Kayak dersi 

ULUDAĞ TURU HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR:

S. Uludağ Turu başladığında, öncelikle otele gidebilecek miyiz?

C. Evet öncelikle otele giriş sağlayabilirsiniz.

S. Uludağ Turu başladığında, üstümüzü değiştirebileceğimiz veya valizimizi bırakabileceğimiz bir yerde mola verecek miyiz?

C. Uludağ’a vardıktan sonra otele yerleşerek kıyafet değişiminde bulunabilirsiniz.

S. Uludağ Turu’nda ikinci günde de Uludağ’a çıkmak zorunda mıyım?

C. Hayır, dilerseniz otelde kalıp, otelin termal imkanlarından faydalanabilir ya da serbest bir şekilde Bursa’yı gezebilirsiniz.

Rehberimizin size bildireceği saatte buluşma noktasında bulunmanız yeterli olacaktır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ:

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

FİAT // DUCATO : 16+1 Koltuklandırma ,  Abs,Klimalı ,yatarlı koltuklar , tribün tavan , yan ve arka perdeler , otomatik sürgülü kapı , yan basamaklar . DVD Player ( (DVD, VCD, CD, MP3)

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

Kervansaray uludağ paketi alan misafirlerimiz skipass kullanımında farklı bir kayak evinden veya tesisten kiralama yapmaları durumunda ücretsiz skipass hakkından faydalanamayacaklardır. 

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Bir sonraki ECC Tur organizasyonun da sizlerle tekrar buluşmak dileğiyle vedalışıyoruz. 

Uludağ ve kayak hakkında bilgi

Uludağ Kayak Merkezi, kuzey ve alp disiplinleri başta olmak üzere çeşitli kayak türlerine ev sahipliği yaparak her zevke hitap eden pistleriyle ünlüdür. 13 farklı ana pist ve 15 modern tesisle donatılmış olan bu merkezde sadece kayak değil, aynı zamanda snowboard, buz pateni, big foot ve kar motosikleti gibi aktiviteler de yapılıyor. Ayrıca, helikopterle kayak ve tur kayağı gibi özel deneyimler de bölgenin sunduğu ayrıcalıklardan birini oluşturuyor.

FİYATLAR

Dönem

Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!