Yılbaşı Yunanistan Makedonya Turu

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

Akşam saat 23:00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ 23:30 MECİDİYEKÖY 00:10 BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ hareket ile turumuza başlıyoruz, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası YUNANİSTAN’A giriş yapıyoruz


2. Gün - Drama - Selanik

Sabah serbest kahvaltı sonrası Drama’ya hareket ediyoruz. Yılbaşı konseptini içinde barındıran harika bir panayır bizleri bekliyor. Harika zaman geçirmek, ve fotoğraf çekip eğlencenin doruğuna ulaşmak için 2-3 saat serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Selanik’e doğru hareket ediyoruz. Selanik’e varışımızın ardından Selanik şehir turumuzu yapıyoruz , şehir turumuz esnasında ; Kordon beyaz kule , Aristo caddesi Atatürk evi , egnatia caddesi göreceğimiz yerler arasındadır , şehir turumuzun ardından Otelimize yerleşiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Yunan tavernasına gidiyoruz.


3. Gün - Manastır Turu ( Makedonya )

Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası saat 09:00 da hareket ederek Atatürkün liseyi okuduğu şehir olan Manastır şehrine gidiyoruz. Manastır şehrinde ki gezimize askeri lise başlıyoruz , sonrasında şirok sokak ve evlada Rumeli dizisininde çekilmiş olduğu eski çarşı sokaklarını geziyoruz, kent meydanında vereceğmiz yemek ve alışveriş molasının ardından selaniğe geri dönüş yapıyoruz.


4. Gün - Selanik ( Sirtaki eşliğinde Yeni Yıla Merhaba )

Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası Tüm gün serbest zaman. Selanik sokaklarında dilediğiniz gibi yürüyüş yapabilir cafelerde kahvenizi içerken Yılbaşı eğlencelerini seyredebilirsiniz. Akşam yılbaşı eğlencesi ( tur fiyatına dahildir )


5. Gün - Kavala- Porto lagos- Gümülcine

Sabah otelde alınan geç kahvaltı sonrası otelden ayrılış.2 saatlik bir yolculuk sonrası Kavala şehir turu. (Panagıa Su kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Kavalalı Mehmet Ali Paşa heykeli – Teodora Kimissi kilisesi – Denizfeneri).Sonrası öğlen yemeği için serbest zaman. serbest zaman sonrası Porto lagosa hareket ediyoruz , Göle üzerine kurulu  2 kiliseyi ziyaret ediyor ve Gümülcineye doğru hareket ediyoruz. Gümülcineye varışımızın ardından , osmanlı döneminden kalma çarşı ve sokakları geziyor ,tarihi gümülcine kahvecisinden alış veriş yapıp istanbula dönüş yapıyoruz.

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER 

Lüks araçlar ile ulaşım 

Selanikde 3 gece konaklama ( kahvaltı dahil ) 

Programda belirtilen şehir turları 

Yılbaşı gala programı

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle ve akşam yemekleri 

Programda belirtilmeyen ekstra geziler 

Rehber ve şöför bahşişleri

 

 


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim