Yılbaşı Varna Nessebar Burgas Turu

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

Hareket saatleri

07:00 Kadıköy

07:30 Mecidiyeköy

08:00 İncirli ömür plaza

Belirtilen noktalardan hareket ile Bulgaristan turu yolculuğumuza başlıyoruz.

Yaklaşık 3.5 satlik yolculuğun ardından Dereköy gümrük kapısına varıyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından bulgaristana giriş yapıyor vanra ya doğru yolumuza devam ediyoruz. öğlden sonra varnaya ulaşıyor ve otobüs ile panaromik şehir turumuzu yapıp sonrasında otele geçiyoruz. Yılbaşı eğlencesine hazırlık için otelde serbest zaman 

Yılbaşı Programı ve Menü Bilgisi

Program akşam yemeği ile başlamaktadır, Gala yemeği 2 içecek , canlı müzik , çeşitli eğlence ve şovlar programa dahildir.

Ayrıca otel casinosunda tüm tatiliniz boyunca ücretsiz içecek alabilirsiniz.


2. Gün - Nessebar turu

Bütün yolcularımızı aldıktan sonra Demirköy sınır kapısında doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Gümrük işlemlerinin ardından para değişimi için döviz bürosunda mola veriyoruz. Döviz işlemlerinin ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde ulaşacağımız Nessebar da kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. Kahvaltı sonrası  kiliseleri ile ünlü b tarihi şehirde dolaşmaya başlıyoruz. Gezi esnasında çok güzel fotoğraflar çekebilir hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Şehirde yapacağımız gezi sonrası  öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinde rehberimizin tavsiye edeceği deniz ürünlerini veya kuzu çevirmeyi tercih edebilirsiniz. Öğle yemeği sonrası  otelimize gidiyor ve dinlenmeye geçiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için geleneksel Bulgar yemeklerinin sunulacağı ve Bulgar kültürünün tanıtılacağı gece turuna gidiyoruz. Yemekli Gece Turu Ekstra 30 Euro dur  


3. Gün - Varna Turu

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından Bulgaristan’ın en büyük ikinci şehri  Varna ya gidiyoruz . Varna ya varışımızın ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde şehir turumuza başlıyoruz. Varna gezimiz esnasında kent meydanı, bibirinden güzel sokakları  retro müzesi  asparuhov köprüsü , Theotokos panagia ve athanasius kiliseleri ni ziyaret ediyoruz . Yapacağımız şehir turunun ardından fotoğraf, alış veriş ve yemek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize geçiyoruz.

 

 


4. Gün - Burgas Şehir Turu – Alış Veriş Turu- İstanbula Dönüş

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından 12 :00 da otelden ayrılarak Burgasa doğru hareket ediyoruz. Burgasa varışımızın ardından gezimize Burgasın en meşhur  caddesi olan Aleksandrovska caddesi ile başlıyoruz ve sonrasında kent meydanı , ‘sıfır kilometre noktası ‘ opera , tıyatro binası ve ormanı anımsatan parkları göreceğimz yerler arasındadır. Burgas gezisi sonrası  alış veriş yapacağımız noktaya geliyor ve alış verşlerimizi yapıyoruz.  Alış veriş sonrası yolumuza devam ediyor ve istanbula dönüyoruz. Varışımızın ardında misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil Hizmetler

5* otellerde 3 gece oda kahvaltı dahil konaklama

Lüks araçlar ile ulaşım

Rehberlik hizmeti

Yılbaşı gala gecesi

Araç içi ikramlar

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ören yeri girişleri

Schengen veya Bulgaristan vizesi

Yılbaşı gecesi ekstra olarak alınan yiyecek ve içecekler

Öğle ve akşam yemekleri

Yurtdışı seyahat sigortası 


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim