Varna Nessebar Balchik Turu

1. Gün - İstanbul'dan Hareket Ve Nessebar Turu

06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı,

06:30 Mecidiyeköy Migros önü(Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı),

07:00 İncirli Ömür Plaza önü hareketle Çorlu – Kırklareli -Dereköy karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısına varış, pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Nessebara doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.öğle saatlerinde nessebara varışımızın ardından nessebar adasının geziyor ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası varnaya devam ediyor ve Varna şehir turumuzu yapıyoruz şehir turumuz esnasında ;   Roma hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir içinde serbest zaman sonrası otelimize varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde odalarımızı aldıktan sonra serbest zaman, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün - Balchik Turu

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek, Karadeniz’in meşhur Kalkan balığını tadabilecekleri Balchik Turuna katılabilirler ve Romanya Kraliçesinin sarayı ile botanik bahçeyi gezme imkanı bulabilirler. Akşam yemeği geleneksel bı restaurantta verilecektir ve fiyata dahildir


3. Gün - Şumnu Turu

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyenler misafirlerimiz Shumen turuna katılabilirler veya otelde ki casino da vakit geçirebilirler Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün - Varna – İstanbul

Sabah otelde kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ederek, Nessebar-Burgas karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Kırklareli – Çorlu karayolu takip ederek İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fiyata dahil Hizmetler

Lüks araçlar ile ulaşım

Belirtilen otellerde 3  gece yarım pansiyon konaklama

Araç içi ikramlar

Profesyonel rehberlik hizmeti

Ekstra turlar

Fiyata dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti

Yurt dışı seyahat sigortası

Tur esnasında yapılan kişisel harcamalar

Şöfor ve rehber bahşişleri  


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim