Thassos Adası Turu 1 Gece

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

22:00 Kadıköy evlendirme dairesi , 22:30 Mecidiye köy , 23:00 incirli Ömür Plaza Önünden Hareket ile Yunanistanın Thassos adası’na doğru yolculuğumuz başlıyoruz. 


2. Gün - Thassos adası - La Scala Beach - Sirtaki gecesi

Gece geç satlerde İpsala sınır kapısına geliyor ve gümrük işlemlerimizi yaptırıyoruz. Gümrük işlemleri sonrası sabah kahvaltısı için Kavala ya doğru hareket ediyoruz sabah erken saatlerce varacağımız Kavala’da kahvaltımızı alıyor ve Thassos adasına doğru hareket ediyoruz. Keramoti limanından feribota binip Thassos adasına geçiyoruz , ada ya varışımızın ardından thassos adasının en meşhur plajı olan La Scala beach e gidiyor ve tam gün denizin tadını çıkarıyoruz. La scala beach de yer alan restuarantta yunanstanın meşhur deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz . Thassos adasında ki tam gün sürecek deniz keyfimizin ardından otelemize geçiyoruz.

Akşam Dileyen Misafirlerimiz için Yunan Sirtaki Gecesi Turu : Kişi başı 35 euro

Zengin deniz ürünleri menüsü ve 2 içki fiyata dahildir


2. Gün - Thassos Adası - Makryammos Beach - Panagia Köyü - Kuzu çevirme

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Makryammos Beach e gdiyoruz. Turumuza başlamamızın ardından ilk olarak  makryammos Beach e gidiyoruz.  Makryammos beach de şezlong şemsiye ücreti 3-5 euro arasındandır ve büyük bir tesis olduğu için her zevke uygun yiyecek ,  içecek ve konfor yer almaktadır. Makryammosa misafirlerimizi bırkmanın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte ada da oldukça meşhur olan kuzur çevirme   yemek için panagia köyüne gidiyoruz ( panagi köyü turu ekstradır kişi başı 10 euro ) Panagia Köyü adanın ilk yerleşim merkezi olmak la birlikte bozulmayan tarihi dokusu sayesinde ziyarete gelen herkesin beğenisini kazanmaktadır. Panagia köy  sokaklarında rehberimiz ile birlikte yürüyüş turuna katılabilir köyü keşfedebilirsiniz ,kuzu çevirmenin yanı sıra adanın en eski zeytin yağı fabrikasını ziyaret edebilir, köyün şirin mi şirin kahvesinde oturup Grek / Türk kahveniz içebilirsiniz. Köy gezimizin ardından tekrardan makryammos beach e dönüyoruz ve rehberimizin vermiş olduğu saatte plajdan ayrılıp limana gidiyoruz ve feribota binip istanbula doğru dönüşe geçiyoruz. İstanbula varışımızın ardından misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Lüks araçlar ile seyahat

Belirtilen otellerde 1 gece oda kahvaltı dahil konaklama

Rehberlik hizmeti

Araç içi ikramlar

Feribot ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER  

Ekstra turlar

Otelde yapılan kişisel harcamalar

Mola yerleri ve free shooplarda yapılan harcamalar

Vize ücreti

Yurt dışı seyahat sigortası

Kaptan rehber bahşişleri


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim