Slovenya Kranjska Gora Kayak Turu

1. Gün - İstanbul - Ljubljana

ALPLERDE KAYAK KEYFİ BAŞLIYOR...

Belirtilen saatte hava alanında buluşarak Check-in işlemlerimizi yapıyor ve Slovenya ya doğru yolculuğa başlıyoruz. Ljublıjana hava alanına varışımızın ardından alanda bizi bekleyen servis araçlarımıza biniyor ve Kranjska Gora kayak bölgesine doğru hareket ediyoruz. Kayak bölgesine varışımızın ardından otelimize geçiyor odalarımıza yerleşiyoruz odaların hazır olmaması durumunda ise kayak keyfine başlıyoruz. Sonrasında serbest zaman 


2. Gün - Kranjska Gora Kayak Turu

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından tam gün kayak keyfi ve eğlence için serbest zaman .


3. Gün - Kranjska Gora Kayak Turu ve Ljublijana Şehir Turu

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından tam gün kayak keyfi ve eğlence için serbest zaman . Dileyen misafirirlerimiz için ise Ljublijana Şehir Turu . Şehir turumuzda Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, eski meydan, tarihi çeşme , halk meydanı ve şarap evi  görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize dönüyoruz

Ljublijana Şehir Turu : Kişi başı 50 Euro dur


4. Gün - Kranjska Gora Kayak Turu ve Geleneksel Slovenya Gecesi Turu

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından tam gün kayak keyfi ve eğlence için serbest zaman ve Dileyen misafirlerimiz için geleneksel Slovenya gecesi Turuna gidiyoruz. gelenksel dans gösterilerinin sunulduğu ve geleneksel yemeklerin servis edildiği bu hafızalarınızda güzel bi yer edecek..

Yemekli Sloven Gecesi Turu : 60 Euro 


5. Gün - Kranjska Gora Kayak Turu ve istanbula hareket

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından hava alanı transfer saatine kadar serbest zaman , sonrasında hava alanına hareket ediyor ve istanbula dönerek turumuzu bitiriyoruz.

FİYATA DAHL HİZMETLER

Gidiş geliş uçak bileti

Belirtilen otellerde 4 gece oda kahvaltı  konaklama 

Hotel hava alanı transferleri

Türkçe veya ingilizce rehberlik 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Vize ücreti

Schengen bölgesi seyahat sigortası 

Otelde konsept dışında yapılan harcamalar 

Ekstra turlar

 


Kranjska Gora Kayak Turu Hakkında Bilgi

Dünyanın en yeşil beşinci ülkesi olan Slovenya Ljublijana şehri , bled gölü ve Kranjska Gora kayak merkezi ile birlikte avrupanın en popüler destinasyonlarından biridir. Son yıllarda türkiyeden de yoğun ziyaretci alan slovenyada kayak ve doğa tatili oldukca keyiflidir ve ödediğiniz paranın karşılığını tam olarak alırsınız. ECC TUR olaral Slovenya ya giden tüm misfirlerimize iyi tatiller dileriz.


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim