Prag Turu

1. Gün - İstanbul - Prag

PROGRAMIMIZA UÇAK FİYATİ DAHİL DEĞİLDİR , DİLEDİĞİNİZ ZAMAN UÇAK BİLETİNİZİ ALIP BU TURA KATILABİLİRSİNİZ, GRUP OLARAK VEYA MÜNFERİT OLARAK BU TUR YAPILABİLİR.

Sabah saatlerinde ki uçağımız ile Prag’a hareket ediyoruz , Prag’a varışımızın ardından hava alanında bizi bekleyen aracımızla şehir merkezine doğru hareket ediyoruz, panoramik olarak yapacağımız şehir  turunda ; kale bölgesinde ki cumhurbaşkanlığı sarayı st. Vitus kadetrali , Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından otelimize geçip dinleniyoruz. 


2. Gün - Prag - Karlovy Vary - Çek Gecesi

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turu (Öğle yemekli )  ve Akşam dileyen misafirler için Çek gecesi Turu.

 KARLOVY VARY TURU

17 .18 Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, ruscari buyuk petro nun, Puşkin`in evlerini görecek 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı  satış mağazalarında alışverişle geçireceksiniz.  (Öğle yemekli bu turu asla kaçırmamanızı öneririz)

TUR  ÜCRETİ : ( ULAŞIM + ÖĞLE YEMEĞİ  + REHBERLİK )                       60  €

ÇEK GECESi

Prag'ın değişik yerel restoranlarında, sizler için seçtiğimiz özel menüyü, canlı müzik ve değişik bir show eşliğinde alacak, Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacak. Geceleme otelimizde.

TUR ÜCRETİ  :( ULAŞIM + YEMEK+ İÇKİ+REHBERLİK)                              50 €


3. Gün - Prag - Dresden - Vltava Tekne Turu

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün öğle yemekli  Dresden turu  ve Akşam dileyen misafirler rehberimiz tarafından ekstra organize edilecek Vlatava Nehrinde tekne turuna  katılma imkanı . Geceleme otelimizde.

ALMANYA’NIN EN GÜZEL SEHİRLERİNDEN DRESDEN

       Bu turumuzda Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, 2. dunya savasi sonrasi  kullerinden yeniden dogan,barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini Fraunkirche’yi,Zwinger sarayını,Bruhl terası,kral yolu,elbe nehri,kral yolu,Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından  Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Akşamüstü 17.00 civarları Prag’a şehir merkezine dönüş ve serbest gezinti imkanı. bu turu asla kaçırmamanızı öneririz)        

 TUR ÜCRET (ULAŞIM +REHBERLİK )       60 €                                          

                                                                                             

VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU

Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal  geçişleriyle birlikte yaşayarak unutulmaz bir gece yaşacaksınız.Tekne turu sonrasında şehri önemli cadde ve bulvarları gece görüntüleri ile birkez daha  görülecektir.

TUR ÜCRETİ:(ULAŞIM+TEKNEÜCRETİ+A.BÜFE YEMEK+İÇKİ+REHBERLİK)      45 € 


4. Gün - Prag - İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından , alış veriş için serbest zaman  ve sonrasında   Havalimanına transfer ve turumuzun sonu.  ( son gün programı uçak saatlerine göre değişiklik gösterebilir.

 

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Hava alanı otel transferleri

Belirtilen otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

Profesyonel  rehberlik hizmeti

Panaromik şehir turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Schengen vize ( 120 euro )

Yurt dışı seyahat sigortası  (15 euro )  acentamızdan tur ve vize hizmeti satın alan misafirlerden sigorta ücreti alınmaz.

Yurt dışı çıkış harcı ( 15 TL ) 


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim