Muğla Otelleri > Bodrum Otelleri > Akyarlar Otelleri

Mare Garden Otel

  • Merkeze Uzaklık
  • Plaj
  • Ortalama Sıcaklık
  • Tatiliniz Güvende
  • Müşteri Memnuniyeti

Mare Garden Hotel Bodrum, Akyarlar bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 100 - 200 metre arasındadır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tesiste bulunan banana, deniz bisikleti, jetski ile su sporları yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Aksiyon sever tatilciler için dalgıçlık okulu imkanı bulunmaktadır. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, a... Devamı

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
Öne Çıkan Özellikler

Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Çevre dostu

Çocuk dostu

Su kaydırağı

Açık Yüzme Havuzu
Tesis Bilgileri
Otel Özellikleri
Harita
Yorumlar
Genel Bilgi

Mare Garden Hotel Bodrum, Akyarlar bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 100 - 200 metre arasındadır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tesiste bulunan banana, deniz bisikleti, jetski ile su sporları yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Aksiyon sever tatilciler için dalgıçlık okulu imkanı bulunmaktadır. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. Tesiste yer alan Su kaydırağı ile çocuklarınız gün boyunca keyifli zaman geçirebilir. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Tesis içerisinde bulunan doktor, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otel Milas Havaalanı'na 60 km, Bodrum'a 19 km uzaklıktadır.

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
Genel Alan Wifi

Ücretli Olanaklar
Çamaşırhane, Doktor, Emanet Kasa, Kuru Temizleme

Havuz ve Plaj

Bodrum’da Karaincir Plajını meşhur yapan en önemli özelliği mavi bayraklı olmasıdır. Dalgasız, rüzgarsız çoğunlukla kumsal ve hemen derinleşmeyen yapısı ile tatilcilerin özellikle çocuklu ailelerin ilgi odağı olmaktadır.

Mare Garden Hotel’in misafirleri için kendine ait plaj tesisleri ve restaurant-bar imkânı mevcuttur. Bununla birlikte misafirlerimiz aksam yemeklerini tesisimize ait olan restaurant plajda açık büfe ve alacarte sunumuyla hizmet vermektedir

Konsept

Yarım Pansiyon

Tesis Yarım Pansiyon ve Oda Kahvaltı konseptlerinde hizmet vermektedir.
Yarım Pansiyon Konseptinde, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Oda Kahvaltı Konseptinde, sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Konum

Milas Hava Alanına Uzaklığı 60 km, Şehir Merkezine Uzaklık 19 km, Denize Uzaklığı 200 Metr

 

HARİTA
Öne Çıkan Özellikler

  • Koronavirüs Önlemi Almis Oteller
  • Çevre dostu
  • Çocuk dostu
  • Su kaydırağı
  • Açık Yüzme Havuzu

YORUMLAR
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!