Kiev Turu

1. Gün - İstanbul'dan Hareket ve Kiev Şehir Turu

Belirtilen saatte ( genelde sabah uçuşları ) hava alanında buluşup Chek-in işlemlerimizi yapıyoruz ve kültür ve eğlence şehri Kieve uçuyoruz. Yaklaşık  1,5 saatlik uçuşun ardından Kieve ulaşıyoruz . Kieve varışımızın ardından  turumuza başlıyoruz , kiev şehir merkezini panaromik olarak görüyor ve şehrin genel yapısı hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz.  Panromik gezimizin sonrasında  sırası ile Pecherska lavra manastırı ve  Savaş Müzesini ziyaret ediyoruz.  Gezimzin sona ermesinin ardından otelimize hareket ediyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.

Akşam dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Eğlence Turu : 20 Dolar  ( gidiş geliş ulaşım ve rehberlik hizmeti fiyata dahldir ) 


2. Gün - Mariyinsky sarayı ve Kiev Kukla Tiyatrosu turu - Geleneksel Kanapa Restaurant

Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest zaman . Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Mariyinsky sarayı ve Kiev Kukla Tiyatrosu turu düzenliyoruz . Gezimize Mariyinsky Parkı içinde yürüyüş yaparak başlıyoruz. Dnieper Nehri’nin hemen kenarında bulunan bu park, eşsiz bir güzelliğe sahip. Yürüyüşünüz biter bitmez, aynı bölgede bulunan Mariyinsky Saray’ını ve Kiev Kukla Tiyatrosu’nu ziyaret ediyoruz . Kiev’in kukla tiyatrosu Avrupa çapında tanınıyor ve unutmayacağınız türden gösteriler sergileniyor . Buradaki gezimizin tamamlanmasının ardından Kievin geleneksel restaurantlarından biri olan Kanapa Restauranta gidiyoruz ve burada yöresel yemeklerin tadına bakıyoruz. Gezimizin tamamlanmasının ardından otelimize doğru hareket ediyor ve dinlenmeye çekiliyoruz.

Ekstra tur bedeli  50 Dolar  ( müze giriş ücretleri , rehberlik, ulaşım, öğle yemeği fiyata dahildir ) 


3. Gün - Çernobil Müzesi ve Pirogovo açık hava müzesi Turu

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Çernobil müzesi ve Pirogovo Açık Hava müzesi  turumuza gidiyoruz,  Çernobil müzesi ziyaretimiz sırasında aradan yıllar geçmesine rağmen yaşayan halkın hafızasından silinmeyen anılara şahit oluyoruz ve dünyaya vermiş olduğu tahribatı tekrardan  görüyoruz. Çernobil gezimizin sonrasında  Ukrayna geleneksel yaşamını görmek için Pirogovo açık hava müzesine gidiyoruz. Pirogovo açık hava müzesinde tarihe yolculuğa çıkıyor ve 16-20 yy. arasında ki Ukrayna yaşam modelini görüyoruz. 150 hektarlık alana kurulu olan Pirogova Açık Hava Müzesi, Ukrayna’nın farklı bölglerinin isimlerini taşıyan ve o bölgeye özgü evlerin, ağaç ve bitkilerin bulunduğu bölümlerden oluşuyor.Tarihi köy evleri, ahşap kiliseleri, yel değirmenleri ile Prigova sizi Ukrayna tarihinde yolculuğa çıkarıyor. Gezimizin sonlanmasının ardından  Otelimize dönüp dinlenmeye çekiliyoruz.

Ekstra tur bedeli  30 Dolar  ( müze giriş ücretleri , rehberlik, ulaşım, fiyata dahildir ) Akşam dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Eğlence Turu : 20 Dolar  ( gidiş geliş ulaşım ve rehberlik hizmeti fiyata dahldir ) 


4. Gün - Kiev'de alış veriş ve istanbula dönüş

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımız boşaltıyoruz, sonrasında hava alanı transfer saatine kadar alış veriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında rehberimizin belirteceği saatte buluşarak hava alanına hareket ediyoruz.  Chekin ve bagaj işlemlerinin ardından sizlerle vedalaşıyoruz. 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 

İstanbul- Kiev gidiş dönüş uçak bileti

Belirtilen otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

İlk gün programda belirtilen panoramik şehir ve müzeler turu

Rehberlik hizmeti

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Otelde yapılan ekstra harcamalar

Tüm ekstra turlar

Şöför ve rehber bahşişleri

Yemeklerde alınan ekstra içecekler

Gezilen yerlerde yapılan kişisel harcamalar


Kiev Hakkında Bilgi

Ukraynanın başkenti Kiev Tarihi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyülemektedir. Kiev'e gittiğinizde müzeleri tiyatroları ziyaret etmeyi de unutmayınız . Ayırca Kiev gece hayatı ise oldukça meşhurdur, gittiğiniz mekanlarda rahatsız edilmessiniz ve sizde kimseyi rahatsız etmediğiniz sürece sabaha kadar eğlenceye devam edebilirsniz. 

Kievi gezen tüm misfirlerimize unutmayacakları bir tatil dileriz


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim