Kaya Hotels Toplam 10 Tesis listelenmiştir


Kaya Hotels

Kaya Otelleri Hakkında
En konforlu, en lüks, en mükemmel hizmet size sunmak isteyen Kaya otelleri Ecc Tur'da! Hem hayalinizdeki tatile kavuşacaksınız hem de en rahat tatili bir zincir otel kalitesi ile satın almış olacaksınız.
 
Zincir otellerin kalitesi her zaman daha farklıdır. Nereye giderseniz gidin, standartları bellidir ve en rahat olan size sunulur. Türkiye’nin pek çok farklı noktasında sizi bekleyen en özel hizmeti yakalayabileceğiniz yerdesiniz. Kıbrıs, Girne’de Kaya Palazzo Resort & Casino ve Bafra’da Kaya Artemis Resort Hotel, Bolu Kartalkaya’da Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort ve Dorukkaya Ski & Mountain Resort Hotel, Gerede’de Kaya Green Park Bolu, İstanbul Beylikdüzü’nde Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel, İzmir Konak’ta Kaya Prestige Otel ve Bursa Uludağ’da Kaya Uludağ Bursa muhteşem Kaya otelleri arasındadır.
 
Her mevsim en farklı tatili size sunacak olan Kaya otelleri arasından kendiniz için en uygun olanı seçmeli ve fırsatları hemen hayata geçirmelisiniz. Ecc Tur ile tatil fırsatlarını incelerken kola ödeme seçeneklerine de göz atmayı unutmamalısınız. Parmaklarınızın ucunda bekleyen bu özel seçenekleri hemen değerlendirmeli ve tatiliniz için gereken adımı atmalısınız.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim

?>