Kavala Thassos Ve Makri Beach Turu

Tur Tarihinizi Seçiniz

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

Hareket Satleri

22.00 de Kadıköy evlendirme dairesi

 22.30’da Mecidiyeköy Migros önü

 23.00 de Bakırköy ÖmürPlaza

Belirtilen Noktalardan hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarımsaat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından İpsala sınır kapısına varıyoruz,  gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının  ardından Yunanistan’a geçerek, Alexandropouli (Dedeağaç),Komotini (Gümülcine), Xanthi (İskeçe) üzerinden Kavala ya doğru hareket ediyoruz.


2. Gün - Kavala Şehir Turu ve Plaj Turu

Sabah saatlerinde kavalaya varışımızın ardından kahvaltı içi serbest zaman veriyoruz . Serbest zaman sonrası kavala şehir turumuza başlıyoruz, kavala lı Mehmet ali paşa evi kavala kalesi ve panagia bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Kavala Gezimizin ardından Ammolofoi bölgesine geçip deniz keyfi için serbest zaman veriyoruz. Serbest Zaman sonrası otelimze geçiyor ve dinleniyoruz

Akşam yemeği ; Dileyen misafirlerimiz için Küçük liman Yemek Turu , Fenomenlerin  Kavala’da en çok tercih ettiği yer olan Kavala Küçük liman turmuzu akşam 19:30 civari otelden hareket ve gece 12 civari otele dönüş şeklindedir . Tur bedeli 10 Euro , yiyecek içecekler ekstra olarak misafirlerimiz tarafından ödenir


3. Gün - Thassos La scala beach veya Pachis beach– Panagia Köyü

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz için Thassos plaj turu| Panagia Köyü programına katılabilirler. ( Kişi başı 30 euro –feribot ücretleri köy turu ve plaj transferleri fiyata dahildir ) Ekstra tur programı için Sabah 08.30 da hotelden hareket ederek keremoti limanına geliyoruz ve thassos giden feribota biniyoruz . Thassos a varışımızın ardından la scala beach veya pachis beach e gidiyoruz ( müsaitliğe göre ) Plajlarda misafirler şezlong şemsiye için ücret ödemez ancak yemek veya içmek zorunludur. Plaj turumuzun ardında yaklaşık olarak 16:00-17:00 civari plajdan ayrılarak Panagia Köyüne gidiyor ve köy içerisinde rehberimiz eşliğinde köy sokaklarını geziyor ve sonrasında yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Yemek ve alışveriş sonrası adadan ayrılarak kavalaya dönüşe geçiyoruz.


4. Gün - Porto Lagos – Makri beach - Alexandrapolis

Sabah kahvaltı sonrası otelden eşyalarımızı alarak ayrılıyoruz. Bugün ki gezimizin ilk durağı olan Porto lagos kiliselerine gidiyoruz. Göl üzerinde yer alan bu şirin kiliseleri gördükten sonra Makri beach e doğru hareket ediyoruz , Plaja varışımızın ardından deniz kum güneş için serbest zaman veriyoruz. Deniz Keyfi sonrası alexandrapolis merkeze geliyor ve yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Türkiye'ye doğru hareket ediyoruz.

Free shop molası ve gümrük işlemleri sonrası İstanbula doğru dönüşe geçiyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakara vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

Lüks Araçlar ile ulaşım

Belirtilen otellerde 2 gece oda kahvaltı konaklama

Rehberlik hizmeti

Programda ekstra olarak belirtilmeyen şehir turları plaj transferleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar

Otellerde ödenen turist vergisi ( kişi başı ortalama gecelik 1 euro )

Yurt dışı seyahat sigortası

Yurt dışı çıkış harcı


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Kavala Veya İskeçe Konaklama ( müsaitliğie göre )
Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişi Tek Kişi 3 Kişi 4 Kişi Çocuk İndirimleri
20-07-2021   198,00 139,00 297,00 -   Çocuk İndirimleri
22-07-2021   198,00 139,00 297,00 -   Çocuk İndirimleri
27-08-2021   198,00 139,00 297,00 -   Çocuk İndirimleri

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim