İskeçe Karnavalı Turu 2 Gece

1. Gün - İstanbul'dan Hareket ve Karnaval Keyfi

Hareket Saatleri 

Kadıköy evlendirme dairesi 04:30

Mecidiyeköy 05:00

İncirli 05:30

Beylikdüzü marmara park avm 06:00

hareket ile İskeçe Karnavalı turumuza başlıyoruz.

Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından İpsala sınır kapısına geliyor ve gümrük işlemlerimizi yapıyoruz. Gümrük işlemleri sonrası kısa bir mola veriyor ve sonrasında yunanistana doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. , iskeçeye varışımızın ardından  festival alanına geçiyor ve geçit törenini izliyoruz . akşam saatlerine kadar devam edicek eğlencenin ardından Selanik deki  otelimize geçiyoruz.

Akşam yemeği serbest , sahilde ki restaurantlarda kendi seçtiğiniz bir menuyu alabilirsiniz veya rehberimizin tavsiye edeceği restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.


2. Gün - Kalambaka Meteora Turu


3. Gün - Gümülcine Dedeağaç

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından selanikten ayrılıyor ve drama ya doğru yola çıkıyoruz. Rehberimiz eşliğinde drama gezsin yapıyor ve sonrasında  gümülcine ye hareket ediyoruz. Gümülcine ye varışımızın ardından gümilcine şehir turumuzu yapıyoruz Osmanlı döneminden kalma tarihi sokakları ve camileri geziyor ve çarşı içinde kahve için mola veriyoruz.  Gümülcine kahvelerimizi aldıktan sonra dedeağaç a hareket ediyoruz. Dedeağaç gezimize tamamladıktan sonra Türkiye ye doğru dönüşe geçiyoruz . Yunanistan gümrük işlemlerinin ardından free shop ta alışveriş için mola veriyoruz . alış veriş sonrası türk gümrüğünüde geçiyor ve istanbula doğru hareket ediyoruz. İstanbula dönüşümüzün ardından misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil hizmetler                 

Lüks araçlar ile ulaşım

2 gece Selanik , oda kahvaltı dahil konaklama

Tüm şehir turları

Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti

Yurt dışı seyahat sigortası – 10 euro / 65 yaş üzeri için 20 euro

Kavala akşam yemeği

Tüm öğle yemekleri


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim