Konaklama Tarihinizi Seçiniz

Dönemsel Açıklamalar

Tesis fiyatları kongre , fuar , sömestre , bayram vb özel dönemleri kapsamamaktadır. Bu döneme ait rezervasyonlarınız için lütfen ofislerimizle irtibata geçiniz.

Konum ve Genel Özellikler

Geniş bir lobisi olan otelin altında misafirlerimiz için ücretsiz 24 adet termal sulu kabin banyo bulunur.Yeşil otel misafirleri güneş otelde mevcut bulunan bay ve bayan termal havuzlardan ücretsiz olarak istifade ederler.Tesis 72 odası ile 156 yatak kapasitelidir.

Mevki

Otobüs : 
İstanbul’dan İzmir’den Ankara’dan doğrudan seferler vardır. 

Deniz Yolu : İstanbul dan hızlı feribotla veya deniz otobüsüyle Bandırmaya 1 saat 45 dakika sürede gidilebilmektedir. Ve Bandırma’dan 40 km lik uzaklıkta bulunan bir kaplıcamızdır. 

Tren : 
Tren seferleri ile İzmir Bandırma bağlantılıdır.İstanbul ve İzmir’den uluslar arası hava alanı bağlantısı vardır. Balıkesir’den ve diğer çevre ilçelerden kolayca araç bulunabilir. İstanbul’a 290 km. İzmir’e 280 km Bursa’ya 150 km. uzaklıktadır.

Oda Tipi ve Özellikleri

Odalarda banyo bulunmamaktadır. Geniş bir lobisi olan otelin altında misafirlerimiz için ücretsiz 24 adet termal sulu kabin banyo bulunur.
● Split Klima

Genel Özellikler

● Ana Restaurant (Açık)● Resepsiyonda Kasa● Güzellik Merkezi● Hamam● Sauna● Fitness Center● Oyun Salonu● Doktor● Market● Çamaşırhane Hizmetleri

Aktivite ve Eğlence

TENİS KORTLARI
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
FİTNESS CENTER
● Bilardo● Mini Futbol

Video Galerileri


Fotoğraf Galerileri

Konum

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim