Konaklama Tarihinizi Seçiniz

OTEL OLANAKLARI

Kablosuz İnternet

Restoran

Kapalı Restoran

Resepsiyon Hizmeti

Lobi

Çocuk Oyun Odası

Telefon ve Faks Hizmeti *

Toplantı Salonu *

Emanet Kasa *

Çamaşırhane *

Lobi Bar *

Doktor *

Butik *

Kayak Odası *

Kayak Ekipmanları *

* ile işaretli hizmetler ücretlidir

YEME / İÇME

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis genelinde alınan alacart menü, oda servisi, tüm içecekler (yemeklerin yanında alınan içecekler de dahil) ücretli. Tesis, genel olarak yemek servislerinde açık büfe olarak hizmet veriyor ancak konaklayan misafir sayısı 40 kişi altında olduğu takdirde set menü hizmeti uygulanıyor. 5 çayı ikramları konsepte dahil.

 

Hizmet Saatleri

 

07.30-10.00 Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
17.00-17.30 Beş Çayı
19.30-21.00 Akşam Yemeği
 

ETKİNLİK VE OLANAKLAR

Tesisin 31.12 gecesi yılbaşı programı bulunuyor. Yılbaşı gecesi yapılacak olan canlı müzik eşliğindeki gala yemeği paket fiyatına dahildir. Yılbaşı gecesi, tesisin diğer günlerinde olduğu gibi alkollü ve alkolsüz içecekler ücretlidir. Tesiste konaklayan misafirler, gala yemeği öncesi yapılacak ücretsiz yılbaşı kokteyline katılabilir ve de kokteylde sunulan ikramlardan ve içeceklerden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

PİST

Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahil.

KONUM

 

Uludağ Birinci Oteller Bölgesi'ndeki tesis; Bursa şehir merkezine 33 km, Bursa Yenişehir Havalimanı'na 87 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 180 km ve Esenboğa Havalimanı'na 460 km mesafede konumlanıyor.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kayak Oteli

 

Büyüklük Bilgisi: 4.500 m² alana kurulu tesisin, 45 odası bulunuyor.

Video Galerileri


Fotoğraf Galerileri

Konum

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim