Elexus Hotel Kıbrıs

Konaklama Tarihinizi Seçiniz

Otel Bilgisi

 

Elexus Hotel, Kıbrıs’ın benzersiz doğasında, yılın dokuz ayı boyunca güneşli, harika bir yaz tatili için en doğru seçenek.

Girne merkeze 10 dakika, Ercan Havalimanı’na ise sadece 25 dakika ve Larnaca Havalimanı’na 75 dakika mesafede yer alan Elexus Hotel, kurulduğu 277.000 metrekare alanın her köşesinde konuklarına eşsiz bir tatil yaşatmak üzere tasarlanmıştır.

Konaklama

Standart odalardan 74 metrekarelik “Family Room”lara… “Corner Suit”ten 286 metrekarelik “Presidential Elexus Suit”e kadar 12 farklı oda tipinde konaklama seçeneği ile Elexus, misafirlerinin çeşitli taleplerine cevap verebilecek kapasiteye sahiptir

Yiyecek İçecek

Kıbrıs turizmine “Ultra Extended Full Board Plus” konsepti ile yepyeni ve çok farklı bir tam pansiyon anlayışı getiren Elexus, konuklarına ana restoranda günde 3 kez özenle hazırlanan zengin açık büfelerde, nefis yemekleri tamamen ücretsiz sunarken, otelin ikramı olan alkollü veya alkolsüz içecek çeşitleri ile konuklar en güzel şekilde ağırlanıyor. Beş çayında ise belirlenen saat dilimleri içinde zengin pastane ürünleri ve içecekler ikram ediliyor. Elexus Hotel Mini Club’da, 4 - 12 yaş arasındaki çocuklara ikram edilen yiyecek ve içecekler de ücretsiz olarak sunuluyor.

 

Ayrıca Elexus Hotel, her damak tadı ve zevkine hitap eden 5 farklı konsepte sahip à la carte restoranı ile geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Otel’de bu restoranların haricinde açık ve kapalı alanlarda hizmet veren toplam 8 adet bar bulunuyor. Bu mekanlarda; eğlenmek isteyen konuklar ve dinlenmek isteyen misafirler için özel olarak tasarlanmış ayrı ayrı alanlar mevcuttur.

 

 

 

 

 

Konum

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim