Konaklama Tarihinizi Seçiniz

GENEL BİLGİ

Elaia Thermal & Spa Hotel, muhteşem bir doğaya sahip zeytin ve çam ağaçlarının kuşatıldığı, eşsiz kaz dağları ve deniz manzarası ile kusursuz bir tabloya ev sahipliği yapıyor. Tesisimiz Güre mevkiin de konumlandırılmıştır. Tesisimizde siz değerli misafirlerimize uygun bir şekilde dizayn edilmiş toplam 52 odası vardır.

YİYECEK VE İÇECEK BİLGİLERİ

Elaia Thermal & Spa Hotel; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konseptinde açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. Açık ve kapalı restaurantımızdan yararlanabilir. Öğle yemeğiniz için A la carte restaurantımızdan faydalanabilirsiniz. Sabah kahvaltısı saat 07:00-10:00 ve akşam yemeği saat 19:00-21:00 saatleri arasında servis edilmektedir.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Elaia Thermal & Spa Hotel; Balıkesir Kazdağları nın eteklerinde olmasının avantajı ile birlikte o bölgedeki diğer yerleri gezebilme imkanınız vardır. Kazdağları Milli Parkı, Afrodit Kaplıcaları, Zeus Atları, Sarıkız Tepesi, Sütüven Şelalesi, Sarıkız Tepesi gibi bir çok yerleri gezip görebilirsiniz.

HAVUZ ÖZELLİKLERİ

Elaia Thermal & Spa Hotel de; bir adet açık yüzme havuzu ve bir adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Haşema kullanımı yapılabilir.

MERKEZLERE UZAKLIK

Tesisimiz Akçay şehir merkezine 4 kilometre.

 Balıkesir şehir merkezine ise 87 kilometre mesafededir.

Video Galerileri


Fotoğraf Galerileri

Konum

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim