Konaklama Tarihinizi Seçiniz

Konum ve Özellikler

HOTEL CLUB FİORD Burhaniye – 3 km, Edremit – 18 km, Ayvalık – 28 km, Balıkesir Körfez Havaalanı – 12 km Behramkale – 105 km, Truva – 123 km, Bergama – 82 km, İzmir – 175 km, Efes Antik Kent – 245 km, İstanbul – 464 km
 

Aktivite ve Eğlence

Otelimizde haftanın her günü çeşitli oyunlarla,

animasyonlarla çocukları ve sizleri eğlendirecek Otelimizde haftanın her günü çeşitli oyunlarla, animasyonlarla çocukları ve sizleri eğlendirecek aktiviteler düzenlenmektedir.

Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu, Havuz Bar...Mavi Bayraklı denizi ve 120 metre özel plajı, Plaj Bar, Rüzgar Sörfü, Kano, Plaj Voleybolu için özel saha, Otopark, Bedensel engelliler için özel konum...

Havuz Özellikleri

Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu,

Plaj

Mavi Bayraklı denizi ve 120 metre özel plajı

Konsept

YARIM PANSİYON

Her damak tadına uygun zengin yemek çeşitlerimizle kahvaltı saat 08:00 ile 10:00 arası, akşam yemeği ise saat 20:00 ile 22:00 arasında sunulur. Otelimizde haftanın her günü çeşitli oyunlarla, animasyonlarla çocukları ve sizleri eğlendirecek aktiviteler düzenlenmektedir.

Otele Özel Açıklamalar

24 Saat Açık Önbüro ve Resepsiyon, Lobby, Tv Salonu, Açık-Kapalı Restoran, Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu, Havuz Bar...Mavi Bayraklı denizi ve 120 metre özel plajı, Plaj Bar, Rüzgar Sörfü, Kano, Plaj Voleybolu için özel saha, Otopark, Bedensel engelliler için özel konum..

Fotoğraf Galerileri

Konum

Fiyatlar

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.