Bansko Turu 7 Gece

1. Gün - Bansko Kayak Turu hakkında bilgi

Bansko Kayak Turumuz 7 Gecelik konaklamayı kapsamaktadır. Seçilen otel paketine göre konaklama yapılır.

Bansko kayak bölgesinde hizmet veren rehberlerimiz ;  Ekipman , kayak eğitim , eğlence turları ve çevre gezileri hakkında misafirlerimize bilgi vermektedir 


Bansko Hakkında Bilgi

Bansko Hakkında Bilgi

Bulgaristan Pirin dağları üzerinde yer alan Bansko kayak merkezi ,Avrupa da ki en popüler kayak merkezlerinden biridir. En uzunu 16 kilometre olan en yükseği 2600 metreden başlayan ve toplam uzunlukları 75 kilometreye kadar ulaşan merkezin çevresindeki pistlerin tamamına günün her saatinde ulaşılabiliyor. Yolculuğun başladığı eski şehrin merkezinden yüksek noktalara ulaşabilmek için Gondola ismi verilen teleferik hattını kullanmak gerekiyor. Teleferik iki duraklı. Kayma planına uygun şekilde en uygun ara durakta inilebiliyor. 

Kayak dışında bansko da termal havuzlara gidebilir , casino ve eğlence mekanlarında vakit harcayabilirsiniz.

Bansko Nerede dir ?

Bansko,Bulgaristan'da Pirin Dağları üzerine konumlanmış bir şehirdir. Kayak merkezi olması ile son yıllarda Bulgaristan'ın ve kayaksever turistlerin ilgi odağı olmaya başlamıştır.

Bansko ya nasıl gidilir ?

İstanbul çıkışlı olarak düzenlediğimiz otel+ulaşım şeklinde ki tur paketlerimizi alabilir veya kendi aracınız ile Bansko’ya gidebilirsiniz.

Bansko’da Konaklama

Bansko’da pansiyonlardan 5 yıldız otellere kadar her seviyede ve her bütçeye uygun hotel ve konaklama seçenekleri mevcuttur


Fotoğraf Galerileri

Fiyatlar

Dönem

Müsaitlik Takvimi

Odanın müsait olmadığı günleri belirtir.

Fırsatları e-posta adresinize gönderelim