Bolu Otelleri > Gerede Otelleri > Kartalkaya Otelleri
The Sign Esentepe Hotel
  • Merkeze Uzaklık
  • Plaj
  • Ortalama Sıcaklık
  • Tatiliniz Güvende
  • Müşteri Memnuniyeti

Tesis, modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Yeşillikler içinde bir bahçeye sahip olan The Sign Esentepe & Ski Center, misafirlerine keyifle dinlenebilecekleri alanlar sunuyor. Hareketli bir yaşam tarzına sahip olan misafirlerimiz tesisin spor salonundan faydalanabilmektedirler. Ayrıca tesisimizde Teras Cafe, Lobby Bar ve iş amacıyla seyahat eden misafirler, tesiste yer alan toplantı sa... Devamı

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
Tesis Bilgileri
Otel Özellikleri
Harita
Yorumlar
Genel Bilgi

Tesis, modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Yeşillikler içinde bir bahçeye sahip olan The Sign Esentepe & Ski Center, misafirlerine keyifle dinlenebilecekleri alanlar sunuyor.

Hareketli bir yaşam tarzına sahip olan misafirlerimiz tesisin spor salonundan faydalanabilmektedirler. Ayrıca tesisimizde Teras Cafe, Lobby Bar ve iş amacıyla seyahat eden misafirler, tesiste yer alan toplantı salonunda, etkinliklerini ve toplantılarını yapabilmektedirler.

Yiyecek & İçecek

ARKUT DAĞI RESTAURANT

Açık büfe sabah köy kahvaltısı, açık büfe aksam yemeği, açık büfe veya set menü ve a la carte servislerimizle hizmet vermektedir.

LOBBY ŞÖMİNELİ BAR

Şömine başında ud eşliğinde beş çayları coffee breakler, sıcak soğuk içecekler ve yerli ve yabancı içkiler.

Hizmetler

Kütüphane, 2 adet futbol sahası, fitness, Tv salonu bulunmaktadır.

Aktiviteler

T Bar teleski mevcut olan1.5 km uzunluğunda pist bulunmaktadır. 

Konum

Ankara-İstanbul otobanına 1 km ,Kartalkaya’ya 45 km , Bolu´ya 52 km, Safranbolu’ya 70 km, Ankara´ya 137 km, İstanbul´a 300 km, uzaklıkta ve D-100 karayolu üzerindedir.

HARİTA
YORUMLAR
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!